درباره گروه اسا ابلوی | Assa Abloy

شرکت یال بخشی از گروه اسا ابلوی | ASSA ABLOY است که در سال 1994 با ادغام ASSA در سوئد و Abloy در فنلاند تشکیل شد. از آن زمان اسا ابلوی | ASSA ABLOY از یک شرکت منطقه ای به یک گروه بین المللی با حدود 46،000 کارمند و فروش سالانه نزدیک به 7.3 میلیارد یورو تبدیل شده است. یال خود را به عنوان بزرگترین تامین کننده ی وسایل خانگی در گروه اسا ابلوی قرار می دهد.


گروه اسا ابلوی | ASSA ABLOY در بازارهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان فعالیت دارد و از موقعیت خوبی در اروپا، آمریکای شمالی، آسیا و اقیانوس آرام برخوردار می باشد. گروه اسا ابلوی | ASSA ABLOY با رشد سریع در بخش قفل و دستگیره امنیتی، پیشرفت غیرمنتظره ای در زمینه هایی مانند کنترل دسترسی، فن آوری های شناسایی و اتوماسیون ورود و خروج و امنیت هتل به دست آورده است.

گروه اسا ابلوی | ASSA ABLOY به سه بخش منطقه ای و دو بخش جهانی تقسیم می شود:


بخش فناوری جهانی، خود را به عنوان پیشرو در زمینه تامین کننده راه حل های امنیتی و الکترونیکی در سراسر جهان معرفی می کند. برخی از برندهای برتر در زمینه فن آوری های جهانی عبارتند از HID و ASSA ABLOY Hospitality (VingCard Elsafe) سابق.

درباره آسا ابلوی assa abloy

بخش آمریکا به تولید و فروش قفل های مکانیکی و الکترو مکانیکی، سیلندر، درب های امنیتی و قاب های درب می پردازد. برخی از برندهای برتر در بخش آمریکا عبارتند از Corbin Russwin ،Curries ،Medeco ،Sargent و Yale.

درباره assa abloy

بخش EMEA به تولید و فروش قفل های مکانیکی، الکترو مکانیکی و الکترونیکی، سیلندر، درب های امنیتی و اتصالات می پردازد. پیشنهادهای ما به برندهای های گروه اسا ابلوی، با استانداردهای محلی و نیازهای امنیتی سازگار می باشد. EMEA شامل برخی از معتبرترین صنایع مانند ABLOY، Yale، Prometal، Lockwood Doors، TESA، IKON و ASSA در گروه می باشد.

درباره آسا ابلوی assa abloy

بخش آسیا اقیانوس آرام به تولید و فروش قفل های مکانیکی و الکترو مکانیکی، قفل های دیجیتال، درب های ضد سرقت و قطعات آن ها می پردازد. برخی از برندهای پیشرو در آسیا عبارتند از Guli، Pan Pan، King، Lockwood و Yale.

درباره آسا ابلوی assa abloy