خانه هوشمند ییل

خانه هوشمند ییل

در رأس طرح خانه هوشمند ییل نیز یک برنامه خاص قرار دارد که از طریق یک سرور مبتنی بر ابر، کلیه اطلاعات مربوط به ابزارهای پوشیدنی (نظیر عینک هوشمند و ساعت)، تلفن، ورود و خروج به منزل توسط قفل الکترونیکی و موارد دیگر را دریافت نموده و آنها را به جریان در میآورد. از طریق سیستم کنترل این خانه هوشمند ییل هم می توان نور و دمای هوای منزل را با استفاده از تلفن همراه یا تبلت خود مدیریت نمود. در عین حال یک خانه هوشمند ییل از فرامین صوتی نیز پشتیبانی می کند: برای نمونه اگر عبارت بیرون رفتن از منزل را برای ساعت Galaxy Gear خود به زبان بیاورید سیستم به صورت خودکار لامپ ها و برخی از لوازم خانگی مشخص را خاموش می کند که قطعا یخچال شما در این میان قرار ندارد.

همچنین در سیستم خانه هوشمند ییل می توانید ورود و خروج منزل را توسط قفل های دیجیتال کنترل نمایید تا در صورت نیاز و حضور نداشتن در خانه از راه دور، توسط گوشی های هوشمند، ورود و خروج منزل خود را مدیریت کنید.

خانه هوشمند ییل

زمانی که اهالی منزل از خانه خارج شدند می توانند از قابلیت دیگر سیستم خانه هوشمند ییل با نام Home View استفاده نمایند و با استفاده از دوربین ها یا لوازم دوربین دار داخل منزل از اوضاع و احوال خانه خود باخبر شوند. به این ترتیب نه نیازی به سیستم های مراقبتی خواهید داشت و نه خرید دوربین های گران قیمت مدارد بسته؛ کمپانی Yale همچنین اعلام کرده است که در کنار این سیستم، پروتکل نرم افزاری پیشرفته ای را با هدف ایجاد یک اکوسیستم جدید ارائه کرده است که تمام وسایل خانه در مرکز آن قرار خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیستم خانه هوشمند ییل به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir