سوالات متداول دستگیره امنیتی هوشمند و قفل یال

این دستگیره های هوشمند بر روی انواع درب های چوبی و ضد سرقت قابلیت نصب را دارد. به شرطی که دارای ویژگی های ذیل باشد:

- ضخامت درب حداقل باید 4cm باشد .

- بائو (فاصله لبه درب تا شروع نقش و نگار) درب باید حداقل 12cm باشد.

دستگیره امنیتی هوشمند

منبع تغذیه این نوع دستگیره هوشمند از طریق 4 عدد باتری‌ قلمی AA و بدون نیاز به سیم‌کشی برق می‌باشد. اگر در طول روز به طور مرتب 10 مرتبه قفل باز و بسته شود باتری به مدت یک سال برای شما کار می‌کند.

دستگیره امنیتی

در صورتی که باتری دستگیره امنیتی تمام شود، می‌توانید یک باتری کتابی 9 ولت را به منبع تغذیه اتصال دهید تا برق دستگاه تأمین شود و از رمز، اثر انگشت و یا کارت خود جهت باز نمودن قفل استفاده کنید و بعد از وارد شدن، باتری دستگیره امنیتی هوشمند یال را تعویض نمایید.

قفل دیجیتال یال

اکثر این دستگیره های امنیتی یال (قفل هوشمند) قابلیت اضافه شدن ریموت کنترل را دارند که در صورت نیاز و به صورت اختیاری (option) می توانید به این دستگیره هوشمند اضافه نمایید.

دستگیره دیجیتال یال

این مدل دستگیره های هوشمند یال به شما اجازه می دهد قفل درب خود را از طریق گوشی های هوشمند، رایانه لوحی و دیگر دستگاه های فعال بلوتوث، رمز، کارت و یا اثر انگشت کنترل نموده و باز نمایید.

قفل الکترونیکی هوشمند

بله، به راحتی می توان دستگیره های هوشمند یال را جایگزین قفل های قدیمی (مکانیکی و الکترونیکی) خود نمایید.

در صـورت گـم کـردن کارت به راحـتی می توانید کارت مفـقـود شده را از کار بیندازید و کارت جدید به آن شناسایی نمایید.

نصب هر کدام یک از این دستگیره های دیجیتال بستگی به نوع درب به صورت میانگین بین 1 الی 3 ساعت به طول می انجامد. برای داشتن وارانتی تعویض و گارانتی خدمات، باید افراد مجرب زیر نظر شرکت، قفل دیجیتال خریداری شده را نصب نمایند در غیر این صورت دستگیره امنیتی هوشمند شامل گارانتی و وارانتی تعویض نمی شود.

هـزیـنه نـصـب هـر درب بعد از بـازدیـد و سخـتـی کـار مشـخص می شود که معمولا 10 درصد قـیـمـت دستگیره امنیتی خریداری شده می باشـد.

بله. در صورت عوض کردن محل سکونت می توانید دستگیره دیجیتال را در جای دیگر و درب جدید نصب و استفاده نمایید.

اگر در مـدت زمان دو سال هر مشکلی (به غیـر از شکستگی و هرگونه ضربـه ی فیزیکی) برای دستگیره های هوشمند امنیتی گروه بازرگانی کارن به وجود بیاید، دستگیره یال برای شما به رایگان تعویض می گردد. همچنین این محصولات دارای 15 سال خدمـات پـس از فـروش گسترده در سراسـر ایـران می باشند که خیال شما را بابت خرابی دستگیره خریداری شده راحت می نماید.

بله. شما عزیزان می توانید با اضافه نمودن ماژول مربوط به خانه هوشمند یال به راحتی ورود و خروج را با نرم افزارهای هوشمند کنترل نمایید.

دستگیره های هوشمند امنیتی Yale از سه بخش اصـلی تـشکیل شـده اند که شامل بخش داخـلی، بخش بیرونی و قطعات همراه آن مانند مـغزی و رو به رویی مغزی، بـاتری، 4 عدد کـارت (در مدل های کارتی)، پیچ، میله اتصال، شابلون نصب، دفترچه راهنما و کارت گارانتی می باشد.

دستگیره دیجیتال یال

بله. با استفاده از نرم افزارهای هوشمند یال، هر زمان و هر کجا از جهان که هستید می توانید این دستگیره های هوشمند را کنترل و درب را باز و بسته نمایید.

دستگیره هوشمند یال

این مدل قفل های دیجیتال مانند مدل YDM4109 دارای 2 حالت امنیتی و معمولی می باشند. در حالت امنیتی، تنها در صورت وارد نمودن رمز admin می توان تنظیمات دستگیره هوشمند امنیتی را تغییر داد در غیر این صورت تنظیمات دستگاه غیرفعال می باشد.

بله. این نوع قفل های دیجیتال را به دلیل استفاده از ماژول های ZWave و ZigBee fi به راحتی می توان به سیستم های هوشمندسازی و سایر وسایل الکترونیکی و هوشمند یال متصل و توسط گوشی هوشمند از راه دور آن را کنترل نمود.

قفل دیجیتال هوشمند یال

یک هفته قبل از اتمام باتری قفل دیجیتال یال به شما جهت تعویض نمودن باتری هشدار می دهد.

باید توجه داشت در صورت فعال کردن رمز admin تمام امور مربوط به قفل و تغییر تنظیمات آن توسط رمز admin انجام می گیرد. بنابراین به هیچ عنوان نباید رمز admin خود را فراموش نمایید در غیر این صورت تنظیمات و راه اندازی مجدد قفل دیجیتال یال غیر فعال می گردد. بهتر است در صورت فعال نمودن رمز admin آن را در یک جای امن یادداشت و از آن نگهداری نمایید.

پیشنهاد می شود باتری های زنگ هشدار هر 2 سال یک بار تعویض گردد. همچنین زنگ هشدار دارای کنترل پنل، پیش از اتمام باتری به شما هشدار می دهد.

تمامی مدل های قفل دیجیتال یال دارای راهنمای نصب بوده که به راحتی می توان آن ها را نصب نمود اما پیشنهاد می گردد برای اینکه محصول خریداری شده شامل گارانتی این شرکت گردد، نصب توسط نصاب مجاز شرکت کارن انجام گیرد.

شرکت یال برای حفاظت از تمامی ورودی های ساختمان از جمله پنجره ها نیز قفل دیجیتال رمزی مخصوص پنجره ها یا Window Code Handle را تولید نموده است.

قفل های دیجیتال یال دارای ویژگی های پیشرفته ای است که امکان تغییر تنظیمات و برنامه ریزی مجدد را برای داشتن حداکثر امنیت، فراهم می کند. تنها کافی است قفل را مطابق با دفترچه راهنما به حالت کارخانه برگردانده و تنظیمات جدید را بر روی قفل دیجیتال اعمال نمایید. در این حالت تمامی اطلاعات ذخیره شده قبلی پاک شده و دسترسی کاربران قبلی برای همیشه از بین می رود.