سیستم هوشمندسازی ییلسیستم هوشمندسازی یال

بكارگيری امكاناتی كه خانه را در اصطلاح هوشمند (Smart) می نماید، همواره يكی از مواردی است كه بشر توجه زيادی به آن داشته و در طول دوره‌های مختلف توسعه فناوری، راه حل های متعددی برای اين منظور خلق نموده است. خانه هوشمند به خانه‌ای گفته می شود كه ساكنين آن امكان تنظيم و كنترل تجهيزات الكترونيكی منزل خود را از راه دور و نزديك و در هر زمان داشته باشند و نيز بتوانند برنامه‌های مختلف و سناريو‌های متنوعی را برای آن تجهيزات تعريف و اجرا نمايند.
در پی پيشرفت روز افزون صنايع تجهيزات الكترونيكی منازل، صنعت هوشمندسازی ساختمان نيز تحولات عظيمی را شاهد بوده است که از مهمترین آنها می توان به دستگیره های امنیتی هوشمند اشاره کرد. Yale به عنوان بزرگترین و اولین تولید کننده قفل در جهان در این صنعت نیز پیشرو بوده است.
تمامی این دستگیره های امنیتی هوشمند دارای پروتکل ZigBee و Z-WAVE است که از جدیدترین روش های سیستم هوشمندسازی خانه ها می باشد. این سیستم ها جهت اتصال کم هزینه به صورت بی سیم یا بلوتوث در خانه های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد که باعث وارد شدن این دستگیره هوشمند به سیستم هوشمندسازی یال می گردد.


سیستم هوشمند یال

مشخصات سیستم هوشمندسازی یال :

  • سیستم هوشمند yale تا 30 رمز کاربری 4 تا 12 رقمی را پشتیبانی می کند که مدیریت سیستم هوشمندسازی یال می تواند توسط چند نفر صورت پذیرد، همچنین یک نفر می تواند چند سیستم را کنترل نماید.
  • مشاهده باز یا بسته بودن درب و نیز میزان شارژ باتری به صورت آنلاین از دیگر مزایای این سیستم می باشد.
  • برای هر رمز کاربری می توان زمان محدود و یا تعداد دفعات محدودی برای ورود تعریف نمود.

  • با کنترل سیستم هوشمندسازی یال می توان از راه دور بوسیله نرم افزار موبایل و یا وب بصورت آنلاین، رمز کاربری جدید تعریف و یا حذف و نیز درب را بسته و یا باز نمود.
  • با سیستم هوشمندسازی یال می توان روزانه زمان خاصی برای بازشدن یا بسته شدن درب ها تعریف نمود.
  • دستگیره هوشمند در سیستم هوشمندسازی یال علاوه بر تحمل دما تا 1000 درجه سانتی گراد و قابلیت استفاده از کلید مکانیکی، مجهز به قفل کودک می باشد و نیازی به سیم کشی جهت تامین برق مورد نیاز آن را ندارد.

دیگر محصولات