دستگیره امنیتی هوشمند و قفل دیجیتال یال در ایران

دستگیره امنیتی هوشمند و قفل یال در ایران

شرکت کارن به عنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری دستگیره امنیتی هوشمند و قفل دیجیتال یال در ایران است که شرکت یال زیر مجموعه کمپانی آسا ابلوی سوئد می باشد.


یال به عنوان یکی از قدیمی ترین برند های بین المللی است که توسط لینوس یال و جونیور در سال 1868 تاسیس شد. تعداد نفرات مشغول به کار در این شرکت 12000 نفر می باشد. لازم به ذکر است مراکز اصلی این شرکت آلمان و ایالات متحده آمریکا می باشد.


این شرکت توسط کمپانی بزرگ اسا ابلوی (ASSA ABLOY) خریداری شده و یکی از برندهای این کمپانی بحساب می آید.


از مهمترین محصولات این شرکت می توان به سیلندر مغزی، سیستم های کنترل ورود و خروج، سیستم های اعلام حریق، آلارم سرقت، سیستم های ضد سرقت، محصولات الکترومکانیکی و سیستم های کلیدی اشاره نمود.


شركت کارن به عنوان تنها نماینده انحصاری دستگیره امنیتی هوشمند و قفل دیجیتال و برند محبوب و جهانی یال Yale، عضو گروه بین المللی ASSA ABLOY، پیشتاز در ارائه راه حل های مدرن و ارائه کننده ی قفل های الكتریكی و هوشمند در ایران می باشد. ارائه راهکارهای مختلف این شرکت بنا به شرایط و خواسته های مشتریان محترم و همچنین تبیین روند انجام کار و مشاوره قبل از انجام پروژه از وظایف این شرکت می باشد. همچنین ارائه بهترین کیفیت و کامل ترین خدمات پس از فروش و همچنین رسیدن به بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان، سرلوحه رفتار و عمل تک تک کارکنان شرکت کارن می باشد.


این شرکت بیش از 15 سال در زمینه واردات مستقیم و بی واسطه قفل های دیجیتال از کره جنوبی و ارائه به فروشگاه های معتبر و بزرگ ایران همچون گروه احمدی، فروشگاه خدیوزاد، فروشگاه ویلکا، فروشگاه فرزانه، فروشگاه آلمان قفل و ... و همچنین خدمات پس از فروش فراگیر با پاسخگویی 24 ساعته در تمامی ایام سال و در سراسر ایران، فعالیت داشته است. شرکت کارن در سال 1396 مقارن با ورود رسمی برند یال Yale در ایران به عنوان نماینده رسمی و انحصاری دستگیره امنیتی هوشمند و قفل دیجیتال یال Yale عضو گروه بین المللی ASSA ABLOY سوئد انتخاب و معرفی شد.


امید است با عنایت به پیشینه روشن و لطف مشتریان محترم بتوانیم نام نیک از خود به جا گذاشته و همیشه همراه با مشتریان محترم باقی بمانیم تا بتوانیم گوشه ای از مسائل را حل و راهکارهایی ارائه دهیم تا بهترین، مطمئن ترین، روشن ترین و به صرفه ترین تصمیم گیری صورت پذیرد تا در کنار آرامش، امنیت را نیز به کانون گرم زندگیتان هدیه نماییم.


خدمات طلایی شرکت کارن

* 2 سال گارانتی تعویض از زمان نصب.
* پشتیبانی 24 ساعته شرکت کارن.
* 5 سال تامین قطعات.
* 15 سال خدمات پس از فروش.
* دارا بودن تمامی قطعات قفل ها و آمادگی کامل برای تعمیر و خدمات.
* تماس های دوره ای با مشتریان شرکت در جهت رفع مشکلات فنی دستگیره امنیتی هوشمند و قفل دیجیتال یال خریداری شده.