امکانات امنیتی قفل الکترونیکی

امکانات امنیتی قفل الکترونیکی

امکانات امنیتی قفل الکترونیکی

تمامی برندهای قفل الکترونیکی ییل دارای امکانات امنیتی پیشرفته ای می باشند که امنیت محل زندگی و یا کسب و کار شما را افزایش می دهند:

۱- سیتم ضد سرقت: در صورت اشتباه وارد نمودن رمز عبور به صورت مکرر و یا ضربه زدن به درب یا قفل الکترونیکی ، آلارم دستگاه به صدا در می آید و سیستم دستگاه برای دقایقی قطع می گردد.

۲- سیستم ضد شوک: در صورت وارد کردن ولتاژ غیر مجاز به دستگاه، سیستم قفل الکترونیکی بصورت خودکار برای چند ثانیه خاموش می شود و پنل های ورودی رمز، کارت و یا اثر انگشت از کار می افتند.

۳- سیستم اعلام حریق: یکی دیگر از امکانات امنیتی قفل الکترونیکی ، سیستم اعلام حریق می باشد که در صورت بروز آتش سوزی در محل، قفل به شما هشدار می دهد و درب به صورت خودکار باز می گردد. برخی از این قفل های الکترونیکی به دلیل استفاده از آلیاژهای مخصوص و ضد حریق بعد از آتش سوزی نیز قابل استفاده می باشند.

۴- مجهز به قفل اتوماتیک: بعد از بسته شدن درب، قفل به صورت خودکار قفل می‌شود . در صورت تمایل می‌توانید این سیستم را هر وقتی که بخواهید فعال یا غیرفعال کنید.

۵- مجهز به قفل کودک: با فعال نمودن این سیستم دیگر نگران خارج شدن فرزند دلبندتان و حیوانات خانگی از منزل نباشید. برای باز نمودن درب بعد از فعال نمودن این سیستم کافیست همزمان قفل کودک را فشار داده و دستگیره را به سمت پایین حل دهید تا قفل کودک از کار افتاده و درب باز گردد.

امکانات امنیتی قفل الکترونیکی

۶- مجهز به حریم خصوصی: با فعال کردن این سیستم از داخل دیگر کسی حتی با داشتن رمز، کارت و یا اثر انگشت حق ورود به منزل را نخواهد داشت.

۷- مجهز به سیستم امنیت داخلی: در صورت فعال کردن این سیستم، اگر شخصی از داخل سعی در باز نمودن درب نماید آژیر قفل الکترونیکی به صدا در آمده و به شما هشدار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد امکانات امنیتی قفل الکترونیکی به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *