بهترین قفل دیجیتال هوشمند برای محافظت از خانه شما

بهترین قفل دیجیتال هوشمند برای محافظت از خانه شما

بهترین قفل دیجیتال هوشمند برای محافظت از خانه شما

قفل های دیجیتال، که به قفل های الکترونیکی نیز موسومند، آخرین نوآوری موجود برای خانه ها و منازل هستند. یک قفل دیجیتال هوشمند در مقایسه با ساعت های هوشمند، وسیله نقلیه الکترونیکی و تجهیزات دیگر می تواند بهترین سرمایه گذاری باشد. داشتن یک قفل دیجیتال هوشمند راهی مناسب برای محافظت از خانه و در عین حال خلاص شدن از نگهداری تعداد زیادی کلید در جیب یا کیف شما است.

آخرین تکنولوژی حتی، قابلیت اتصال بین گوشی هوشمند و قفل را نیز امکان پذیر می سازد، بدون توجه به اینکه شما در چه نقطه ای از جهان قرار گرفته اید. به عبارت دیگر، این کار راحتی و امنیت را با قیمتی مناسب برای خانه به ارمغان می آورد.

بهترین قفل دیجیتال هوشمند برای محافظت از خانه شما

قفل دیجیتال هوشمند Yale، این امکان را برای شما فراهم می آورد که با تهیه ماژول خانه هوشمند ییل ، در هر زمان و هر کجای جهان هستید، ورود و خروج منزلتان را کنترل و یا درب را باز و بسته نمایید. امکانات هوشمند سازی موجود در این محصولات نسبت به سایر تجهیزات هوشمندسازی هزینه بسیار پایین و امنیت بسیار بالایی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

در صورت نیاز می توان با به اشتراک گذاشتن کلیدهای هوشمند یک بار مصرف برای افراد خاص مانند مهمانان درب را برای رفت و آمد آن ها باز نمود و هر موقع که نیاز بود کلید هوشمند مورد نظر را از نرم افزار هوشمند ییل حذف نمود.

دستگیره اثر انگشتی

همچین قفل دیجیتال هوشمند دارای رمز مادر و یا رمز admin  می باشد که در صورت تعریف نمودن آن به هیچ عنوان نمی توان به تنظیمات دستگاه دسترسی داشت و تنها در صورت وارد نمودن این رمز می توان دسترسی کامل به قفل را بدست آورد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین قفل دیجیتال هوشمند برای محافظت از خانه شما به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *