خانه هوشمند یال ، راه حل مناسب و امن برای زندگی شما

خانه هوشمند یال ، راه حل مناسب و امن برای زندگی شما

خانه هوشمند یال

زندگی بدون استرس با احساس داشتن خانه امن همواره دغدغه تمام مردم جهان بوده است. شرکت یال همواره در تلاش است تا با فراهم نمودن امکانات امنیتی متناسب با زندگی شما مشتریان عزیز، امنیت، آسایش و راحتی را برای شما فراهم آورد. تمامی این امکانات و محصولات امنیتی یال در کنار هم یک خانه هوشمند را برای کاربران فراهم می آورد. در واقع خانه هوشمند یال مجموعه ای از امکانات امنیتی مانند قفل دیجیتال هوشمند، دوربین های امنیتی و … در کنار هم می باشد. در این مقاله با امکانات امنیتی موجود در خانه هوشمند یال آشنا می شوید.

خانه هوشمند یال ، راه حل مناسب و امن برای زندگی شما

قفل دیجیتال هوشمند یال

قفل دیجیتال هوشمند یال این اجازه را به کاربران می دهد تا بدون استفاده از کلید و با روش هایی مانند رمز، کارت، اثر انگشت و همچنین تلفن همراه درب خانه را باز نمایند. این نوع قفل ها اولین وسیله در خانه هوشمند می باشد که در طول روز با آن سر و کار داریم بنابراین نصب آن بسیار مهم می باشد. به راحتی می توان توسط این نوع قفل ها درب خانه هوشمند را از راه دور کنترل و باز و بسته نمایید.

قفل دیجیتال هوشمند یال این امکان را برای کاربران فراهم می آورد تا از هر جای دنیا و هر زمان که بخواهند مدیریت درب را در اختیار گرفته و ورود و خروج افراد مختلف را کنترل نمایند. به این ترتیب می توان اجازه دسترسی برای افراد دلخواه مانند اعضای خانواده و دوستان که پشت درب مانده اند، صادر نمود. حتی اگر در کشور خودتان حضور ندارید!

خانه هوشمند یال ، راه حل مناسب و امن برای زندگی شما

زنگ خطر هوشمند یال

در صورتی که در خانه حضور ندارید، سیستم های زنگ خطر و یا آلارم هشدار یال با ایجاد امنیت و حفاظت از خانه هوشمند می تواند به شما آرامش خاطر دهد. البته لازم به ذکر است قفل دیجیتال هوشمند یال نیز دارای سیستم های امنیتی پیشرفته و آلارم های هشدار به تنهایی می باشند اما داشتن چندین محصول امنیتی یال در کنار هم، خیال شما را بابت حفاظت کامل از خانه و اعضای خانواده راحت می نماید. با وجود آلارم هشدار یال در صورت بروز حوادث امنیتی پیام هشدار برای تلفن همراه شما و نیز اماکن امنیتی مانند اداره پلیس ارسال می گردد.

خانه هوشمند یال ، راه حل مناسب و امن برای زندگی شما

دوربین مدار بسته امنیتی خانه هوشمند یال

آیا وقتی در منزل حضور ندارید همواره نگران وقوع اتفاقات ناگوار برای خانه و اعضای خانواده هستید؟ آیا دوست دارید که همواره خانه خود را از راه دور مشاهده نمایید تا خیالتان از بابت شرایط موجود در خانه راحت شود؟ دوربین های مدار بسته یال این امکان را برای شما فراهم می آورد تا از هر جای دنیا بتوانید تمام رویدادهای خانه هوشمند خود را به صورت مستقیم زیر نظر داشته باشید.

خانه هوشمند یال ، راه حل مناسب و امن برای زندگی شما

دوربین بی سیم خانه هوشمند یال

این دوربین ها بدون نیاز به سیم کشی و با اتصال اینترنتی به تلفن همراه شما متصل شده و تمام اتفاقات موجود در خانه هوشمند یال را به شما نشان می دهد حتی اگر در خانه حضور نداشته باشید. دوربین های بی سیم یال دارای ویژگی های منحصر به فرد مانند حسگر حرکتی، امکان ارتباط دو طرفه صوتی با استفاده از میکروفن و بلندگو می باشد.

خانه هوشمند یال ، راه حل مناسب و امن برای زندگی شما

لازم به ذکر است برای داشتن یک خانه هوشمند با امنیت بسیار بالا بهتر است از چندین محصول امنیتی یال در کنار هم از جمله قفل دیجیتال هوشمند، دوربین های امنیتی و … استفاده نمود. به این ترتیب دسترسی غیر مجاز به خانه هوشمند یال تقریبا غیر ممکن می گردد.

خانه هوشمند یال ، راه حل هوشمندانه برای محافظت از خانه شما می باشد…

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *