دستگیره اثر انگشتی

دستگیره اثر انگشتی

دستگیره اثر انگشتی

مخترعان موفق به ساخت دستگیره های هوشمندی شده اند که با اثر انگشت باز می شود تا بتوان بیش از پیش به سوی ساختمان های پیشرفته گام برداشت. در سال های اخیر، قفل های هوشمند بسیاری عرضه شده اند که با استفاده از اثر انگشت و بلوتوث کار می کنند اما مخترعان موفق به ساخت مدل های مختلف دستگیره اثر انگشتی شده اند که تلفیقی از این دو مورد است. در این مدل دستگیره اثر انگشتی کاربران با استفاده از اسمارت فون های خود می توانند کنترل این نوع قفل ها را در اختیار داشته باشند.

شرکت کارن نیز با وارد نمودن دستگیره اثر انگشتی بلوتوثی ییل گام بزرگی در مسیر هوشمندسازی ساختمان ها در ایران برداشته است. این دستگیره ها علاوه بر معرفی اثر انگشت و باز نمودن درب توسط آن، مجهز به سیستم اضافه نمودن ماژول کیت بلوتوث می باشد که با شناسایی نرم افزار هوشمند ییل به آن می توان توسط گوشی هوشمند درب را باز و بسته نمود و کنترل آن را از راه دور به دست گرفت. کاربران می توانند با خیالی آسوده از بلوتوث این قفل استفاده نموده و حتی در مواقع اضطراری کلید هوشمند آن را برای افراد خاص  مانند حضور مهمانان، نظافتچی و … به اشتراک بگذارند.

دستگیره اثر انگشتی

امنیت بسیار بالای این نرم افزار متصل به درگاه بلوتوث یکی از ویژگی بسیار مهم این دستگیره اثر انگشتی می باشد که آن را تبدیل به یکی از برترین و پرفروش ترین قفل های دیجیتال در جهان نموده است. از جمله سیستم های امنیتی موجود در دستگیره اثر انگشتی می توان به سیستم بیومتریک، سیستم ضد سرقت، سیستم اعلام حریق و … اشاره نمود. هر یک از این سیستم ها در هنگام اجرا با به صدا در آوردن آلارم هشدار باعث پیشگیری از حوادث ناگوار می گردد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگیره اثر انگشتی به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *