دستگیره الکترونیکی درب یال

دستگیره الکترونیکی درب یال

دستگیره الکترونیکی درب یال

با توجه به اینکه ۳۴ درصد از سارقان درب ورودی ساختمان را به عنوان محل ورود خود انتخاب می نمایند بنابراین افزایش امنیت و حفاظت درب وردی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. در سال های اخیر قفل های الکترونیکی نقش اساسی در حفظ امنیت ورودی ساختمان ها داشته اند. یکی از برندهای معتبر و پرفروش در این زمینه برند یال می باشد که با تولید مدل های مختلف دستگیره الکترونیکی درب با امنیت بسیار بالا، آسایش و امنیت را برای کاربران فراهم نموده و می توان آن را از راه دور کنترل و درب را باز و بسته نمود.

طراحی بسیار زیبا دستگیره الکترونیکی درب یال

طراحی منحصر به فرد دستگیره الکترونیکی درب یال ، یکی از ویژگی های قابل توجه آن می باشد. استفاده از آلیاژهای مقاوم با رنگ های زیبا و خاص باعث شده تا این نوع قفل با هر سلیقه و سبک طراحی خانه سازگاری داشته باشد. این زیبایی در کنار عملکرد فنی بسیار بالای قفل باعث شده تا کاربران در کنار امنیت از زیبایی آن نیز لذت ببرند.

صفحه لمس به کار رفته در دستگیره الکترونیکی درب یال مانند صفحه لمس گوشی های هوشمند می باشد که حساسیت بسیار زیاد به لمس و همچنین سرعت پردازش بسیار بالا از خصوصیات منحصر به فرد صفحه لمس این نوع قفل می باشد. برخلاف صفحه لمس گوشی های هوشمند، با دستکش نیز می توان صفحه کلید دستگیره الکترونیکی درب یال را لمس و اعداد را وارد نمود. به این ترتیب در هوای سرد زمستان نیازی نیست دستکش را از دست خود خارج نمایید.

دستگیره الکترونیکی درب یال

ویژگی های دستگیره الکترونیکی درب یال

عدم استفاده از کلید در دستگیره الکترونیکی درب یال باعث شده تا به راحتی و با معرفی رمز، کارت و یا اثر انگشت درب را باز نمایید. به این ترتیب مشکلات و هزینه های استفاده از کلیدها مانند گم و یا شکسته شدن آن ها بسیار کاهش می یابد. همچنین این نوع قفل دارای سیستم قفل اتوماتیک بوده که پس از خروج به صورت خودکار قفل می شود. به این ترتیب نگرانی بابت اطمینان از بسته بودن درب برای همیشه از بین می رود.

از ویژگی های امنیتی این نوع قفل به آلارم های هشدار و سیستم های ضد سرقت و یا تعریف نمودن رمز یک بار مصرف برای افراد خاص مانند مهمانان که به محض وارد شدن با این رمز خود به خود از حافظه دستگاه پاک می شود، می توان اشاره نمود. همچنین دستگیره الکترونیکی درب یال دارای رمز admin یا رمز مادر می باشد که با تعریف نمودن آن نمی توان به تنظیمات دستگاه بدون آن دسترسی یافت و به این ترتیب احتمال عوض نمودن رمز، کارت و یا اثر انگشت توسط افراد دیگر از داخل غیر ممکن می شود.

دستگیره الکترونیکی درب یال

اضافه شدن دستگیره الکترونیکی درب یال به خانه هوشمند

دستگیره الکترونیکی درب یال را می توان به راحتی و توسط پروتکل های مدرن هوشمندسازی موجود در آن به سیتم های مختلف هوشمندسازی متصل نمود. استفاده از پروتکل های بی سیم و پیشرفته ZWave و ZigBee باعث شده تا این نوع قفل به انتخابی مناسب برای اضافه شدن به خانه هوشمند تبدیل شود. همچنین دستگیره الکترونیکی درب را می توان توسط گوشی هوشمند از راه دور کنترل و درب را باز و بسته نمود. با این ویژگی به راحتی می توان ورود و خروج افراد مختلف را ثبت و در مواقع ضروری از آن استفاده نمود.

دستگیره الکترونیکی درب یال یکی از هوشمندترین و پیشرفته ترین قفل های الکترونیکی هوشمند در جهان است که دارای ویژگی های فنی و امنیتی بسیار زیادی می باشد که انتخاب را برای شما مشتریان عزیز آسان می نماید.

دستگیره الکترونیکی درب یال

دستگیره الکترونیکی درب یال ضامن امنیت و آسایش زندگی شماست…

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *