دستگیره امنیتی بلوتوثی ENTR

دستگیره امنیتی بلوتوثی ENTR

دستگیره امنیتی بلوتوثی ENTR

دستگیره امنیتی بلوتوثی ENTR با طراحی زیبا و قابلیت باز نمودن درب از طریق نرم افزار هوشمند YALE، با جا به جایی سریع و آسان، مقرون به صرفه ترین انتخاب برای جایگزینی با قفل های مکانیکی معمولی می باشد. در واقع ENTR ییل (Yale) راهکار هوشمندی است که به شما اجازه می دهد قفل درب خود را از طریق گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های فعال بلوتوث کنترل نمایید.

منبع تغذیه این مدل دستگیره باتری، لیتیومی قابل شارژ می باشد که به صرفه ترین حالت مصرف انرژی را از خود نشان می دهد. دستگیره امنیتی بلوتوثی ENTR دارای امکانات بسیار زیادی می باشد که آن را به ایده آل ترین انتخاب جهت جایگزینی با قفل های مکانیکی تبدیل نموده است. این امکانات شامل موارد زیر می باشد:

PIN code reader:

توسط این محصول شما می توانید دستگیره امنیتی بلوتوثی ENTR را توسط رمز باز نمایید. رمز عبوری شامل ۶ تا ۱۲ رقم می باشد.

دستگیره امنیتی بلوتوثی ENTR

Remote control:

توسط این محصول شما می توانید دستگیره ENTR را از داخل یا خارج از خانه و از راه دور کنترل نموده و درب را باز و بسته نمایید. امنیت ریموت کنترل این قفل بسیار بالا بوده و احتمال حک نمودن آن بسیار پایین می باشد.

دستگیره امنیتی بلوتوثی ENTR

Fingerprint reader:

توسط این محصول شما می توانید دستگیره امنیتی بلوتوثی ENTR را توسط اثرانگشت باز نمایید (مجهز به سیستم بیومتریک).

دستگیره امنیتی بلوتوثی ENTR

Wireless charger:

این محصول جهت شارژ نمودن بی سیم باتری های دستگیره بلوتوثی ENTR می باشد. مدت زمان شارژ ۴ ساعت به طول می انجامد و برای درب هایی که منبع برق در اطراف آن موجود نمی باشد مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب نیازی به سیم کشی اضافه جهت تامین برق و شارژ نمودن دستگاه نمی باشد.

دستگیره امنیتی بلوتوثی ENTR

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگیره امنیتی بلوتوثی به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *