دستگیره امنیتی هوشمند Yale

دستگیره امنیتی هوشمند Yale

دستگیره امنیتی هوشمند Yale

شرکت کارن با وارد نمودن مدل های متنوع دستگیره امنیتی هوشمند Yale با کاربردهای متفاوت گام بزرگی در ایجاد امنیت منازل برداشته است. از ویژگی های بارز این محصولات که باعث شده شرکت کارن یکی از بزرگترین شرکت های واردکننده قفل هوشمند در ایران گردد تنوع در کارایی و ویژگی های استثنایی این قفل های الکترونیکی می باشد که از مهمترین آن ها می توان به استفاده از نرم افزارهای هوشمند یال اشاره نمود. در ضمن لازم به ذکر است دستگیره امنیتی هوشمند Yale تحت لیسانس Assa Abloy سوئد از برترین و پرفروش ترین قفل های دیجیتال در جهان می باشد.

ویژگی های دستگیره امنیتی هوشمند Yale

یکی از بارزترین خصوصیات دستگیره امنیتی هوشمند Yale که آن را از بقیه برندهای معتبر صنعت قفل جدا می نماید رمز مادر (رمز admin) می باشد که باعث امنیت بسیار بالای این محصولات می گردد. در صورت فعال نمودن این ویژگی در این نوع دستگیره، قبل از ایجاد تغییرات بر روی قفل باید رمز admin را وارد نمود در غیر این صورت تنظیمات دستگاه از جمله معرفی نمودن کارت و اثر انگشت و یا تغییر رمز عبوری و سایر ویژگی های آن غیرقابل تغییر می باشد. این ویژگی که در تعداد محدودی قفل دیده می شود یکی از امن ترین ویژگی های قفل در جهان می باشد که آن را برترین محصول در زمینه صنعت یراق آلات تبدیل نموده است.

از دیگر سیستم های امنیتی موجود در دستگیره امنیتی هوشمند Yale می توان به سیستم ضد سرفت، حریم خصوصی، قفل کودک و … اشاره نمود. در این نوع سیستم ها برای حوادث گوناگون، با به صدا در آمدن آلارم هشدار قفل به شما برای اقدام سریع در پیشگیری حادثه مورد نظر کمک می نماید. همچنین در زمان سرقت و اعمال زور به قفل، دستگاه برای مدتی از کار می افتد و دیگر نمی توان برای دقایقی به قفل دسترسی داشت.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگیره امنیتی هوشمند Yale به سایت رسمی ییل در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *