دستگیره دیجیتالی سامسونگ

دستگیره دیجیتالی سامسونگ

دستگیره دیجیتالی سامسونگ

احتمالا با نام سامسونگ آشنا هستید. در صورت استفاده از محصولات سامسونگ با خیالی آسوده از کارایی ویژگی های آن لذت ببرید. بیشتر مردم با شنیدن نام سامسونگ به یاد لوازم الکترونیکی آن مانند تلویزیون و یا گوشی هوشمند می افتند. همچنین شاید بسیار از سالمندان فروش ماهی خشک شده و سبزیجات را توسط این شرکت بزرگ به یاد دارند!!!!!

اما نباید فراموش کرد این شرکت در تمام زمینه های صنعت الکترونیک، محصولات با کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. یکی از این محصولات دستگیره دیجیتالی سامسونگ می باشد که دارای ویژگی های فنی و امنیت بسیار بالا می باشد. اما آیا نظر تمام افرادی که از این محصول استفاده می نمایند نیز همین می باشد؟ با یک تحقیق ساده و جستجو در سایت ها می توان به این نتیجه رسید که دستگیره دیجیتالی سامسونگ مانند برندهای معتبر جهان مانند یال از استقبال خوبی توسط کاربران برخوردار می باشد.

سامسونگ-شرکت بزرگ تولید دستگیره دیجیتالی

شاید اولین بار برای تمامی افراد شنیدن نام دستگیره دیجیتالی سامسونگ غیر قابل باور بوده و نمی توانستند به این محصول جانبی سامسونگ اعتماد کنند. اما بعدها با شناخت بیشتر این نوع قفل و پی بردن به امنیت، طراحی زیبا و راحتی بسیار زیاد کار با آن، استقبال از این برند قفل بیشتر شده و به سرعت نام خود را به عنوان یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید قفل بر روی زبان ها انداخت.

طراحی زیبا و جذاب در کنار ویژگی های فنی و امنیتی منحصر به فرد باعث شده تا این برند یکی پس از دیگری جوایز و استانداردهای معتبر جهانی را از آن خود کند. بدون شک پس از برند یال که حرف اول در زمینه صنعت قفل و یراق را در جهان می زند، سامسونگ یکی از برندهای پرفروش قفل در جهان می باشد.

ویژگی های دستگیره دیجیتالی سامسونگ

چه چیزی باعث می شود دستگیره دیجیتالی سامسونگ یکی از اولین انتخاب های شما جهت حفاظت از درب ورودی محل کار یا اقامت شما گردد؟ یکی از دلایل انتخاب این قفل طراحی زیبا و استثنایی همراه با یک صفحه لمس پیشرفته می باشد. صفحه لمس ان مانند گوشی های هوشمند این شرکت از طراحی منحصر به فردی برخوردار می باشد. تمام موارد ذکر شده باعث زیبایی هر چه بیشتر محل کار و یا اقامت شما می گردد.

ویژگی های بسیار زیاد امنیتی دستگیره دیجیتالی سامسونگ خیال شما را بابت امنیت محل نصب برای همیشه راحت می نماید. ویژگی هایی مانند کد تصادفی، ورودی دوبل، آلارم های هشدار و … این قفل را به سدی غیرقابل نفوذ در مقابل حوادث تبدیل می کند.

دستگیره دیجیتالی سامسونگ

از دیگر ویژگی های این دستگیره دیجیتالی سامسونگ استفاده از رمز، کارت و یا اثر انگشت به جای کلید برای باز نمودن درب می باشد. البته لازم به ذکر است این نوع قفل دارای کلید مکانیکی می باشد تا در مواقع اضطراری بتوان از آن جهت باز نمودن درب استفاده نمود.

نصب دستگیره دیجیتالی سامسونگ

نصب دستگیره دیجیتالی سامسونگ بسیار آسان بوده و جهت راه اندازی و برنامه ریزی آن نیاز به فرد متخصص نمی باشد. البته با توجه به نبود دفترچه راهنمای نصب جامع پیشنهاد می گردد فرد آگاه به نصب در کنار شما حضور داشته باشد.

اضافه شدن دستگیره به خانه هوشمند

تمامی مدل های دستگیره دیجیتالی سامسونگ قابلیت اضافه شدن به سیستم های هوشمندسازی را دارند. برخی از این مدل ها دارای پروتکل بی سیم ZWave می باشد که به راحتی می توان آن را وارد سیستم هوشمندسازی کرده و به سایر وسایل الکترونیکی متصل نمود. همچنین برخی از این مدل ها را می توان با گوشی هوشمند از راه دور کنترل و درب را باز و بسته نمود.

دستگیره دیجیتالی سامسونگ

مشخصات و امکانات دستگیره دیجیتالی سامسونگ

  • رمز عبوری ۴ الی ۱۲ رقمی

  • معرفی ۲۰ عدد کارت در نوع کارتی آن

  • معرفی ۱۰۰ عدد اثر انگشت در نوع اثر انگشتی آن

  • سیستم های امنیتی پیشرفته مانند سیستم ضد سرقت، ضد حریق و …

  • کنترل از راه دور دستگیره دیجیتالی سامسونگ توسط ریموت کنترل

  • مجهز به قفل اتوماتیک

  • مجهز به سنسور IR یا خوش آمدگویی

  • قابل نصب بر روی انواع درب

  • منبع تغذیه اضطراری در صورت تمام شدن باتری دستگیره دیجیتالی سامسونگ

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *