دستگیره رمزی

دستگیره رمزی

دستگیره رمزی ییل

دستگیره رمزی ییل ، یک محصول الکترونیکی و هوشمند است که با طراحی نوآورانه و ساده، حس زیبایی و امنیت را برای شما فراهم می آورد. در این نوع دستگیره رمزدار تنها با وارد نمودن رمز صحیح می توان درب را باز نمود و وارد منزل شد. به این مدل دستگیره می توان علاوه بر معرفی کد اصلی، ۹ کد مختلف نیز شناسایی کرد.

این نوع دستگیره رمزی جهت تامین امنیت درب و یا پنجره مورد استفاده قرار می گیرد. دارا بودن قفل اتوماتیک و آسانی استفاده از این نوع دستگیره آن را به بهترین محصول برای محل های پر رفت و آمد مانند فروشگاه ها، ادارات و … تبدیل نموده است. جنس بدنه این دستگیره به دلیل استفاده از آلیاژهای به خصوص و منحصر به فرد مقاوم و ضد زنگ می باشد.

دستگیره رمزی

مهمترین ویژگی این مدل دستگیره رمزی داشتن رمز admin می باشد که باعث افزایش امنیت این محصول گردیده است. نوع پنجره ای آن به دلیل طراحی بسیار زیبا و بدنه آکوستیک آن، به پرفروش ترین محصول در این دسته از یراق آلات ساختمان سازی تبدیل شده است که زیبایی و امنیت را به ساختمان هدیه می نماید. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این دستگیره رمزی قفل کودک می باشد که با فعال کردن آن دیگری نیازی به نگرانی بابت خروج فرزند دلبندتان و یا حیوانات خانگی از منزل نیست. منبع تغذیه این مدل دستگیره ۲ عدد باتری CR2 3V می باشد که مصرف انرژی را به پایین ترین حد خود می رساند.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این نوع دستگیره رمزی می توان به سرعت پردازش بسیار بالای آن اشاره نمود که در کثری از ثانیه پس از وارد نمودن رمز ورودی درب به روی شما باز می گردد و پس از بسته شدن درب به صورت اتوماتیک قفل می گردد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگیره رمزی درب و پنجره ییل به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *