دستگیره هوشمند اثرانگشتی چندکاره

دستگیره هوشمند اثرانگشتی چندکاره

دستگیره هوشمند اثرانگشتی چندکاره

اخیرا محققان توانستند قفل هوشمندی را بسازند که از همه نظر می تواند نیاز های کاربران را فراهم سازد. این دستگیره هوشمند اثرانگشتی چندکاره به گونه ای ساخته شده است که با سپردن اثر انگشت خود و خانواده خود در حافظه این آن، می توان فقط با اثر انگشت خود درب را باز کنید ولو اینکه می توانید آنرا با کلید معمولی هم باز بسته کنید.

ویژگی های دستگیره هوشمند اثرانگشتی

یکی از بهترین ویژگی های این دستگیره هوشمند اثرانگشتی چندکاره این است که شما می توانید از راه دور و به وسیله گوشی هوشمند خود در خانه تان را باز کنید برای مثال یکی از اقوام شما از راه دور به منزلتان آمده و شما هم از آن دور هستید و نمی توانید سریعا خود را به خانه برسانید و درب را برای اقوامتان باز کنید ولی با وجود این دستگیره هوشمند اثرانگشتی چندکاره شما به کمک گوشی هوشمند خود به راحتی می توانید درب را باز کرده و پیام خوش آمدگویی برای اقوامتان ارسال نمایید.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این دستگیره هوشمند اثرانگشتی این است که اگر کسی زنگ خانه شما را به صدا در اورد و یا کسی باشد که با شما کاری داشته و با مشاهده اینکه شما در خانه نیستید محل را ترک کرده باشد و شما دیگر نتوانید او را پیدا کنید اینجاست که ویژگی دیگر این دستگیره هوشمند اثرانگشتی چندکاره به کار شما می آید در حقیقت این قفل با داشتن دوربین فیلم برداری از کسانی که زنگ را می فشارند فیلمبرداری و در حافظه خود این اطلاعات را ذخیره می کند و در زمان دلخواه شما برایتان نمایش می دهد.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با محصولات و دستگیره هوشمند یال به سایت ما مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های ۸۶۰۱۶۱۶۵ و ۰۹۰۲۵۶۹۱۲۶۹  تماس حاصل فرمایید.

منبع : karenddl

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *