دلایل استفاده از دستگیره درب دیجیتال و حذف کلید

دلایل استفاده از دستگیره درب دیجیتال و حذف کلید

دستگیره درب دیجیتال

دستگیره درب دیجیتال به شما این اجازه را می دهد تا به آسانی و تنها با شناسایی کارت و اثر انگشت و یا وارد نمودن رمز به خانه خود دسترسی داشته باشید. به این ترتیب دیگر نیازی به حمل پر دردسر کلیدهای حجیم با خود نمی باشید.

صرفه جویی در وقت و کنترل راحت درب

وقتی به خانه می رسید برای باز نمودن درب از دسته کلید خود استفاده می نمایید. گاهی اوقات به دلیل عجله داشتن جهت ورود به منزل، فراموش می کنید که کدام یک از کلیدها قفل درب را باز می کند. به این ترتیب و به دلیل نداشتن تمرکز کافی وقت زیادی صرف باز نمودن درب با کلید می شود. اما شاید دیگر دیر شده باشد…

با دستگیره درب دیجیتال تمام مشکلات ذکر شده از بین خواهد رفت. فقط کافیست اثر انگشت خود را بر روی سنسور دستگیره درب دیجیتال و به راحتی و با کمترین زمان ممکن وارد منزل شوید.

بسته شدن اتوماتیک درب منزل

گاهی اوقات به دلیل وجود مشغله های ذهنی و یا عجله نمودن برای انجام کاری، از قفل بودن درب منزل اطمینان نداشته و یا اصلا این کار را انجام نداده اید. گاهی اوقات از منزل بسیار دور شده و نمی توانید برای اطمینان از قفل بودن درب به محل مورد نظر برگردید. این مسئله گاهی اوقات زندگی را برای شما سخت و امنیت خانه را به شدت کاهش می دهد.

دستگیره درب دیجیتال دارای سیستم قفل اتوماتیک می باشد. یعنی بلافاصله پس از بسته شدن درب، دستگیره درب دیجیتال به صورت اتوماتیک قفل می گردد. پس با خیالی آسوده منزل را ترک نمایید…

دلایل استفاده از دستگیره درب دیجیتال و حذف کلید

ماندن پشت درب بدون داشتن کلید

گاهی اوقات به دلیل گم نمودن و یا جا گذاشتن کلیدها، فرزند و یا اهالی خانواده با مراجعه به منزل پشت درب می مانند. همچنین زمانی که کلید خود را گم می کنید امنیت قفل به شدت کاهش می یابد. به همین دلیل باید کل قفل را عوض کنید. این کار باعث صرف هزینه های بسیاری می گردد.

دلایل استفاده از دستگیره درب دیجیتال و حذف کلید

در دستگیره درب دیجیتال تنها با معرفی رمز، کارت و یا اثر انگشت به راحتی می توانید وارد منزل شوید. همچنین با گم نمودن کارت و یا فراموش نمودن رمز توسط یکی از اعضای خانواده نیازی به تعویض تمامی قفل نمی باشد. به راحتی می توانید کارت مفقود شده را از سیستم حذف و یا کارت جدید برای آن تعریف نمایید.

حذف کلیدهای اضافه برای تمامی افراد

دیگر نیازی نیست برای همه افراد مانند همسایه ها، نظافت چی، مهمانان و … که یه خانه شما رفت و آمد دارند، کلید مکانیکی تهیه نمایید. در دستگیره درب دیجیتال با اتصال به گوشی و نرم افزار هوشمند هر جا و هر زمان که بخواهید می توانید آن را برای افراد پشت درب باز نمایید.

دلایل استفاده از دستگیره درب دیجیتال و حذف کلید

امنیت بسیار بالای دستگیره درب دیجیتال

اکثر مدل های دستگیره درب دیجیتال دارای سیستم های امنیتی و آلارم های هشدار مانند سرقت، آتش سوزی و … می باشند که امنیت و آسایش را برای خانه های شما به ارمغان می آورند.

دلایل استفاده از دستگیره درب دیجیتال و حذف کلید

دیگر وقت آن رسیده است دسته کلید خود را کنار بگذارید…

 

دسته بندی ها : دنیای تکنولوژی و دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *