مزیت های سیستم قفل خودکار و کنترل از راه دور قفل اداری

مزیت های سیستم قفل خودکار و کنترل از راه دور قفل اداری

سیستم قفل خودکار و کنترل از راه دور قفل

قفل خودکار در قفل های دیجیتال به این صورت عمل می کند که بعد از بسته شدن درب، دستگیره هوشمند به صورت خودکار قفل می‌شود. در صورت تمایل می‌توانید سیستم قفل خودکار را هر وقت که بخواهید فعال یا غیرفعال نمایید در این صورت جهت قفل نمودن درب باید صفحه لمسی را لمس نمود. این کار باعث از بین رفتن نگرانی باز بودن درب می شود و امنیت را افزایش می دهد.

اگر قفل الکترونیکی را به ریموت کنترل مجهز کنید می‌توان از آن به عنوان مجوز از طرف منشی مستقر در خارج از اتاق و یا فـرد داخل اتاق استفاده کرد. به این ترتیب می توانید قفل دیجیتال را توسط ریموت کنترل از راه دور باز و بسته نمایید. همچنین می توان با استفاده از بلوتوث و نرم افزار هوشمند ییل و معرفی آن به قفل، آن را هر زمان و هر جای دنیا باز نموده و ورود و خروج را کنترل نمود. هزینه متصل شدن به نرم افزار هوشمند و استفاده از آن بسیار پایین تر از استفاده از ریموت کنترل می باشد. همچنین حمل و نگهداری آن به دلیل نصب بر روی گوشی هوشمند بسیار آسان تر از استفاده از ریموت کنترل می باشد.

مزیت های سیستم قفل خودکار و کنترل از راه دور قفل اداری

این امکانات در کنار امنیت بسیار بالای آن، قفل‌های دیجیتال را به ایده آل‌ترین نوع کنترل و انجام عبور و مرور اداری تبدیل می‌نماید به طوری اکثر اماکن مهم دولتی و خصوصی در ایران از قفل دیجیتال ییل استفاده می نمایند. لازم به ذکر است شرکت کارن تنها نماینده انحصاری قفل دیجیتال در ایران می باشد که بهترین و با کیفیت ترین قفل های دیجیتال در جهان را در ایران عرضه می نماید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیستم قفل خودکار و ریموت کنترل در قفل اداری به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *