قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی علاوه بر وارد نمودن یک رمز بین ۶ تا ۱۲ رقم، دارای پنل ورودی اثرانگشت جهت باز نمودن درب منازل می باشد. در این مدل قفل می‌توان به راحتی با شناسایی ۲۰ اثر انگشت ، درب را باز نمود. همچنین این مدل دارای حالت امنیتی می باشد که در این حالت، تنها در صورت وارد نمودن رمز admin می توان تنظیمات آن را تغییر داد در غیر این صورت تنظیمات دستگاه غیرفعال می باشد.

تمامی مدل های قفل اثر انگشتی گروه بازرگانی کارن از سیستم بیومتریک استفاده می کنند. در این سیستم برای شناسایی اثر انگشت باید جریان خون در دست گردش داشته باشد در غیر این صورت قفل به هیچ عنوان اثر انگشت را شناسایی نمی کند. این سیستم یکی از امن ترین سیستم های شناسایی اثر انگشت می باشد که ضریب امنیت کار با این قفل را افزایش داده است. در این سیستم هک نمودن اثر انگشت فرد که یک ویژگی منحصر به فرد می باشد تقریبا غیرممکن است.

قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی دارای کاور محافظ پنل اثر انگشت می باشد که علاوه بر جلوگیری از ورود گرد و خاک به آن، باعث افزایش امنیت آن و جلوگیری از ضربه بر روی سنسور اثر انگشت می شود. نحوه معرفی اثر انگشت و کار با آن بسیار آسان بوده به طوری که هر شخصی با هر سنی می تواند اثر انگشت خود را به این مدل قفل شناسایی نموده و درب را باز نماید. در صورت معرفی نبودن اثر انگشت و قرار دادن اثر انگشت معرفی نشده به صورت مکرر بر روی آن، آلارم هشدار سرقت قفل اثر انگشتی به صدا در آمده و سنسور اثر انگشت برای دقایقی از کار می افتد.

از دیگر ویژگی های قفل اثر انگشتی حذف کلید مکانیکی و دردسرهای حمل آن می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قفل اثر انگشتی به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *