قفل الکترونیکی بدون کلید و بیومتریک یال

قفل الکترونیکی بدون کلید و بیومتریک یال

قفل الکترونیکی بدون کلید و بیومتریک یال

آیا شما صحنه هایی از فیلم های علمی-تخیلی که ماجرای آن مربوط به آینده و پیشرفت بسیار زیاد تکنولوژی می باشد را دیده اید؟ که در آن افراد با استفاده از شناسایی کف دست، انگشتان و یا چشم خود سنسور موجود بر روی درب را فعال کرده و درب را باز می نمایند. این کار بدون استفاده از کلید و به راحتی صورت می پذیرد. شاید تعجب کنید که هم اکنون به وسیله قفل الکترونیکی بدون کلید و بیومتریک این کار به راحتی صورت می پذیرد.

قفل الکترونیکی بدون کلید و بیومتریک یال

قفل الکترونیکی بدون کلید و بیومتریک چیست؟

قفل الکترونیکی بدون کلید و بیومتریک به سیستمی از قفل اشاره می کند که از خصوصیات منحصر به فرد و فیزیکی شخص مانند اثر انگشت، هندسه دست، اسکن چشم یا صدا برای تایید هویت و دسترسی به قفل استفاده می نماید. این سیستم تقریبا غیر قابل هک بوده و تنها با مشخصات منحصر به فرد خود شخص عمل می نماید.

قفل الکترونیکی بدون کلید و بیومتریک یال

پیشرفت تکنولوژی قفل الکترونیکی

استفاده از سیستم بیومتریک برای مدت طولانی به دلیل هزینه بسیار بالای استفاده از آن در انحصار و به سفارش دولت و شرکت های بزرگ بود. اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و کاهش هزینه های تولید قفل بیومتریک ، شرکت بزرگ یال این تکنولوژی را جهت افزایش امنیت در اختیار تمام افراد قرار داده است. قفل بیومتریک یال دارای ویژگی های زیادی می باشد که امنیت، آسایش و راحتی را برای کاربران به ارمغان می آورد.

  • عدم نیاز به کلید و از بین رفتن دردسرهای حمل کلیدهای حجیم

  • از بین رفتن نگرانی بایت جا گذاشتن کلید و یا گم نمودن آن

  • ایجاد کلیدهای دسترسی بیشتر (اثر انگشت) برای افراد بیشتر بدون دردسر با هزینه بسیار پایین

قفل الکترونیکی در آینده

در آینده بسیار نزدیک با تغییر شیوه زندگی افراد، قفل الکترونیکی بدون کلید و بیومتریک جایگزین قفل های مکانیکی و معمولی می گردد. همانطور که شما از آخرین تکنولوژی های تلویزیون، تلفن همراه، رایانه و … استفاده می نمایید و جهت آسایش و راحتی تمامی پیشرفت ها را در لیست تغییرات خود قرار می دهید، باید قفل الکترونیکی بیومتریک یال را نیز به لیست تغییرات زندگی خود اضافه نمایید.

قفل الکترونیکی بدون کلید و بیومتریک یال

ما هم اکنون در دوران دیجیتال زندگی می کنیم…آینده نزدیک است…

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *