دلایل انتخاب قفل الکترونیکی بلوتوثی یال به عنوان بهترین قفل ۲۰۱۸

دلایل انتخاب قفل الکترونیکی بلوتوثی یال به عنوان بهترین قفل 2018

قفل الکترونیکی بلوتوثی

در گذشته قفل های معمولی تنها راه دسترسی و حفاظت از درب ورودی ساختمان ها بودند. برای باز نمودن درب باید از دسته کلیدها استفاده می شد. کلیدهای مکانیکی همواره دارای مشکلات دردسر ساز فراوانی بودند که گاهی اوقات باعث به خطر افتادن امنیت خانه و اعضای خانواده می شدند.

امروزه نسل جدیدی از قفل به نام قفل الکترونیکی بلوتوثی به وجود آمده که بدون کلید و با استفاده از گوشی های هوشمند می توان از راه دور درب را باز و بسته نمود؛ بدون آنکه در منزل حضور داشته باشید.

این ویژگی باعث می شود تا مشکلاتی مانند دردسرهای استفاده از کلید مکانیکی و یا پشت درب ماندن دوستان و آشنایان شما برای همیشه از بین برود. همچنین اطمینان از بسته بودن درب پس از خروج از منزل نیز، از دیگر ویژگی های قفل الکترونیکی بلوتوثی می باشد که برای شما آرامش و آسایش خاطر فراهم می آورد.

از پرفروش ترین و معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی بلوتوثی می توان به برند یال اشاره نمود که همواره محصولات با کیفت بالا و استانداردهای معتبر جهانی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

قفل الکترونیکی بلوتوثی یال ، بهترین قفل سال ۲۰۱۸

تنوع بسیار بالای قفل های دیجیتال و افزایش روز افزون تعداد تولیدکنندگان این نوع قفل ها باعث شده تا انتخاب مناسب میان این محصولات بسیار دشوار گردد. در طول این سال ها برند یال بنا به دلایلی مانند امکانات فنی بسیار بالا، طراحی و زیبایی منحصر به فرد و همچنین امنیت فوق العاده آن، همواره به عنوان انتخاب اول مردم در سراسر جهان برای حفاظت از درب ورودی ساختمان بوده است.

در ادامه به برخی از ویژگی های مهم قفل الکترونیکی بلوتوثی یال پرداخته می شود.

– باز نمودن قفل الکترونیکی بلوتوثی یال بدون نیاز به کلید

همانطور که بیان شد یکی از ویژگی های این نوع قفل های دیجیتال باز نمودن درب بدون نیاز به کلید می باشد. قفل الکترونیکی بلوتوثی یال را می توان توسط رمز، کارت، اثر انگشت و حتی گوشی هوشمند باز نمود. این ویژگی باعث راحتی و آسایش رفت و آمد کاربران می گردد.

دلایل انتخاب قفل الکترونیکی بلوتوثی یال به عنوان بهترین قفل 2018

– استفاده از کلیدهای مجازی جهت باز نمودن قفل الکترونیکی بلوتوثی یال

شما می توانید به راحتی کلیدهای مجازی این نوع قفل های دیجیتال را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. به این ترتیب نگرانی بابت پشت درب ماندن مراجعه کنندگان از بین می رود. همچنین می توان برای افراد خاص مانند پستچی یک کلید یک بار مصرف تعریف نمود. به این ترتیب به محض استفاده از آن، به صورت خود به خود از حافظه قفل الکترونیکی بلوتوثی یال پاک می گردد.

دلایل انتخاب قفل الکترونیکی بلوتوثی یال به عنوان بهترین قفل 2018

– کنترل و ثبت ورود و خروج افراد

یکی از ویژگی های فوق العاده و منحصر به فرد قفل الکترونیکی بلوتوثی یال ، ثبت ورود و خروج افراد مختلف می باشد. با هر بار باز و بسته نمودن درب، اطلاعات مربوط به ورود و خروج افراد، به تلفن همراه شما ارسال و ذخیره می گردد. به این ترتیب در مواقع ضروری می توان از اطلاعات ورود و خروج ثبت شده استفاده نمود.

– کنترل قفل الکترونیکی بلوتوثی یال توسط گوشی هوشمند

شما می توانید تمامی عملیات مربط به درب ورودی مانند باز و بسته نمودن آن را از راه دور و توسط تلفن همراه انجام دهید. همچنبن در صورت اعمال نیروی غیر مجاز و یا بروز حوادث امنیتی، پیام هشدار از طرف قفل الکترونیکی بلوتوثی یال به گوشی هوشمند شما ارسال می گردد.

– دسترسی قفل الکترونیکی بلوتوثی یال با روش های امن

در صورتی که به گوشی هوشمند دسترسی نداشته و یا فراموش کرده اید همراه خود بیاورید، می توانید از رمز عبوری، کارت و یا اثر انگشت جهت باز نمودن درب استفاده نمایید.

– امنیت بسیار بالای قفل الکترونیکی بلوتوثی یال

شاید یکی از مهمترین دغدغه های تمامی مردم حفاظت و حفظ امنیت درب ورودی ساختمان می باشد. قفل های معمولی به راحتی توسط سارقان قابل باز شدن می باشند. اما قفل الکترونیکی بلوتوثی یال به علت داشتن کیفیت بالای بدنه (استیل مقاوم) و نیز سیستم های امنیتی و آلارم هشدار، جایگزین مناسبی برای قفل های مکانیکی می باشد.

در صورت بروز حوادث امنیتی مدار قفل نیز از کار افتاده و تنها آلارم هشدار آن برای دقایقی جهت دور نگه داشتن سارقان به صدا در می آید.

– اتصال به سیستم های هوشمندسازی

با امکان اضافه شدن قفل الکترونیکی بلوتوثی یال به سیستم های هوشمندسازی به راحتی می توانید گرمایشی و الکترونیکی خانه خود را با این نوع قفل های دیجیتال تطبیق دهید. به عنوان مثال در صورت بسته شدن درب و خارج شدن از منزل، سیستم های گرمایشی و الکترونیکی خانه جهت صرفه جویی از انرژی از مدار خارج می گردند. این نوع قفل ها را می توان توسط امکانات هوشمندسازی مانند ZigBee ، Z-Wave، اینترنت و بلوتوث و حتی سیم کشی داخلی، وارد سیستم های هوشمندسازی نمود.

این شرکت به راحتی می تواند قفل الکترونیکی یال مناسب را به شما معرفی نماید…پس هر چه سریع تر با ما تماس بگیرید

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *