Assa Abloy برترین تولیدکننده قفل الکترونیکی هوشمند در جهان

Assa Abloy برترین تولیدکننده قفل الکترونیکی هوشمند در جهان

قفل الکترونیکی هوشمند Assa Abloy

در سال های اخیر استفاده از فناوری های خانه هوشمند به نقطه اوج خود رسیده است. در یک نظرسنجی در سال ۲۰۱۸، ۶۰ درصد از مردم حداقل از یک وسیله هوشمند در خانه خود استفاده می کنند. این امر دلایل بسیاری دارد. در کنار بهینه سازی مصرف انرژی، افزایش امنیت و راحتی از دلایل استفاده از وسایل هوشمند می باشد.

یکی از پر کاربردترین وسایل خانه هوشمند، قفل الکترونیکی هوشمند می باشد که مسئولیت حفاظت از درب ورودی خانه ها را برعهده دارد. البته باید در نظر گرفت که تفاوت استانداردهای درب نه تنها از خانه ای به خانه دیگر بلکه از کشوری به کشور دیگر متفاوت می باشد و این موضوع کار را برای تولیدکنندگان صنعت قفل کمی مشکل می نماید.

با این حال شرکت Assa Abloy به عنوان بزرگترین تولیدکننده قفل و وسایل امنیتی، محصولاتی مناسب با هر نوع بازار و سلیقه، تولید نموده است. قفل الکترونیکی هوشمند Assa Abloy نه تنها در کشورهای اروپایی، بلکه در سراسر جهان به عنوان برندی شناخته شده و قابل اعتماد مورد استفاده قرار می گیرد.

قفل الکترونیکی هوشمند Assa Abloy به راحتی قابل اتصال به سیستم های خانه هوشمند بوده و می توان آن را از راه دور کنترل و برای شرایط مختلف خانه برنامه ریزی نمود. به عنوان مثال در هنگام خارج شدن از منزل با ارسال دستور از قفل الکترونیکی هوشمند ، سیستم های گرمایشی و روشنایی به صورت موقت خاموش شوند. همچنین از طریق تلفن همراه و یا لپ تاپ می توان از راه دور قفل را مدیریت و ورود و خروج افراد را ثبت و کنترل نمود.

در ادامه این مقاله به برخی از محصولات شاخص و پرکاربرد Assa Abloy پرداخته می شود.

قفل الکترونیکی هوشمند ENTR

با این محصول Assa Abloy به سادگی هر چه تمام تر سیلندر مکانیکی درب خود را به سیلندر هوشمند ارتقا دهید. با قفل الکترونیکی هوشمند ENTR صاحب خانه از طریق نرم افزار هوشمند، کلیدهای مجازی، رمز عبوری، اثر انگشت و ریموت کنترل می تواند درب خانه خود را باز نماید. این نوع قفل دارنده جایزه های معتبر بین المللی توسط زیر مجموعه های شرکت Assa Abloy مانند TESA، MUL-T-LOCK، YALE و … به فروش می رسد.

Assa Abloy برترین تولیدکننده قفل الکترونیکی هوشمند در جهان

قفل الکترونیکی هوشمند YALE DOORMAN

این نوع قفل Assa Abloy بیشتر در کشورهای اسکاندیناوی و فنلاند مورد استفاده قرار می گیرد. قفل الکترونیکی هوشمند YALE DOORMAN را علاوه بر شناسایی رمز و کارت می توان از راه دور نیز کنترل نمود. شاخص ترین ویژگی این نوع قفل ادغام راحت آن با سیستم های هوشمند و امنیتی کشورهای اسکاندیناوی می باشد.

Assa Abloy برترین تولیدکننده قفل الکترونیکی هوشمند در جهان

قفل الکترونیکی هوشمند Yale Conexis L1

این نوع قفل Assa Abloy که به عنوان قفل پرکاربرد در بریتانیا شناخته شده می باشد را می توان توسط کارت و یا نرم افزار هوشمند کنترل نمود. از ویژگی های قفل الکترونیکی هوشمند Yale Conexis L1 به اشتراک گذاشتن کلیدهای مجازی برای جلوگیری از پشت درب ماندن دوستان و آشنایان و نیز ثبت ورود و خروج افراد مختلف می باشد.

Assa Abloy برترین تولیدکننده قفل الکترونیکی هوشمند در جهان

قفل الکترونیکی هوشمند Yale Keyless

این نوع قفل Assa Abloy را می توان توسط رمز عبوری، کد FOB و کارت مدیریت نمود. از ویژگی های امنیتی منحصر به فرد آن می توان به رمز یک بار مصرف اشاره نمود که به محض استفاده از ان به صورت خودکار از حافظه قفل پاک می گردد.

Assa Abloy برترین تولیدکننده قفل الکترونیکی هوشمند در جهان

قفل الکترونیکی هوشمند Yale Monoblock (YDM3168)

این نوع قفل Assa Abloy دارای مغزی ضد سرقت و سه زبانه استوانه ای شکل فولادی با استانداردهای معتبر جهانی از نظر کیفیت و امنیت می باشد. قفل الکترونیکی هوشمند Yale Monoblock (YDM3168) را می توان توسط کارت، رمز عبوری و نرم افزار هوشمند کنترل نمود. قفل YDM3168 یکی از پرکاربردترین قفل های شرکت یال در سراسر خاورمیانه بوده و با سیستم های هوشمندسازی خانه نیز کاملا هماهنگ می باشد.

Assa Abloy برترین تولیدکننده قفل الکترونیکی هوشمند در جهان

برای آشنایی بیشتر با سایر مدل های قفل الکترونیکی هوشمند به صفحه محصولات مراجعه نمایید…

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *