یال ، نگینی درخشان در بازارهای جهانی قفل الکترونیکی

یال ، نگینی درخشان در بازارهای جهانی قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی یال

در گزارش اخیر که توسط TechNavio تهیه شده از برند یال به عنوان یکی از پیشگامان و فروشندگان کلیدی بازار جهانی قفل الکترونیکی در آینده و حال نام برده شده است. سایر شرکت هایی که در این رده بندی به چشم می آید عبارتند از: August، UniKey، Mul-T-Lock، Haven و Kwikset. این گزارش بازار فعلی قفل الکترونیکی را مورد بررسی قرارداده و پتانسیل رشد آن در آینده را تحلیل می نماید و درآمد حاصل از فروش انواع مختلف قفل الکترونیکی را در مناطق مختلف جهان نشان می دهد.

همچنین این گزارش فاکتورهای کلیدی فروش قفل های الکترونیکی ، فروشندگان اصلی و فرصت ها و چالش های موجود در بازار جهانی این نوع قفل ها را مورد بررسی قرار می دهد. بر اساس این گزارش انتظار می رود که بازار قفل الکترونیکی در چهار سال آینده ۷۵٫۲۶ درصد رشد داشته باشد.

ارتباط قفل الکترونیکی و گوشی های هوشمند

یافته های موجود حاکی از آن است که در آینده گوشی های هوشمند بخش جدایی ناپذیر بازار قفل الکترونیکی بوده و به همین دلیل استفاده از گوشی های هوشمند و نرم افزارهای مربوط به آن رشد می یابد. قفل های الکترونیکی و گوشی های هوشمند دروازه ای پیشرفته را به روی خانه هوشمند ارائه می نماید و کاربران به راحتی و امنیت بیشتر می توانند به درب ورودی ساختمان ها دسترسی یافته و از راه دور آن را کنترل نمایند.

این گزارش می گوید:

“باتوجه به ویژگی های فوق العاده قفل الکترونیکی و ادامه رشد و پیشرفت تکنولوژی، استفاده از این نوع قفل ها در آینده نزدیک افزایش می یابد.”

اما نه تنها میزان تقاضای قفل الکترونیکی رو به افزایش می باشد بلکه استفاده از سایر راه حل های امنیتی مانند آلارم هشدار، دوربین های مدار بسته و … رو به افزایش می باشد. پیش بینی می شود با توجه به گستره کاری شرکت یال و ارائه راه حل های امنیتی با کیفیت بسیار بالا در تمامی زمینه ها، این شرکت نقش به سزایی را در افزایش استفاده از این محصولات داشته باشد.

قفل الکترونیکی و محصولات امنیتی یال

ویژگی های امنیتی مانند سیستم های هوشمند ضد سرقت، آلارم هشدار، بدنه بسیار مقاوم، استانداردهای امنیتی و … باعث شده تا قفل الکترونیکی یال به عنوان برترین و پرفروش ترین قفل در سراسر جهان باشد. همچنین خانه هوشمند یال با داشتن پیشرفته ترین محصولات و امکانات راحتی و آسایش را برای کاربران به ارمغان آورده و این امکان را فراهم می آورد تا با استفاده از تلفن همراه و از راه دور محل کار و یا زندگی خود را به صورت کاملا پیشرفته کنترل نمایید.

سایر محصولات این شرکت مانند گاو صندوق الکترونیکی و چشمی های دیجیتال یال نیز با داشتن استانداردهای درجه یک بین المللی سطح جدیدی از زندگی هوشمند را برای کاربران ارائه می نماید.

یال ، نگینی درخشان در بازارهای جهانی قفل الکترونیکی

یال در ایران

در ایران نیز این شرکت با اعطای نمایندگی انحصاری خود به شرکت کارن گام بزرگی در معرفی تکنولوژی و هوشمندسازی خود به تمام مردم ایران عزیز برداشته است.

آسایش و امنیت مردم ایران آرزوی قلبی شرکت کارن می باشد…

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *