نگاهی به قفل الکترونیکی یال مدل Conexis L1

نگاهی به قفل الکترونیکی یال مدل Conexis L1

قفل الکترونیکی یال Conexis L1

یکی از محصولات امنیتی یال ، قفل الکترونیکی یال Conexis L1 می باشد که باعث افزایش امنیت درب ورودی و راحتی در رفت و آمد می گردد. این نوع قفل یال را به راحتی می توان جایگزین قفل های مکانیکی و سنتی نمود. به ویژه بر روی درب های ضد سرقت که نصب اکثر قفل های الکترونیکی باعث از کار افتادن قفل مرکزی درب می گردد.

نگاهی به قفل الکترونیکی یال مدل Conexis L1

انرژی مورد نیاز قفل الکترونیکی یال Conexis L1 توسط ۴ عدد باتری قلمی AA تامین می گردد؛ بنابراین نیازی به سیم کشی داخلی نیست و این می تواند خبر خوبی برای کاربران باشد. بر اساس ادعای شرکت یال بر اساس میزان متوسط ورود و خروج در سال، باتری ها می توانند حدودا تا یک سال برای شما کار کنند. این نشان دهنده مصرف بهینه انرژی این نوع قفل یال است.

همچنین پیش از اتمام باتری ها، قفل جهت تعویض باتری های قدیمی هشدار می دهد. حتی اگر به آلارم هشدار تعویض باتری ها نیز توجه نکرده و دستگاه خاموش شود باز جای نگرانی نیست! می توان از منبع تغذیه اضطراری و با استفاده از یک عدد باتری کتابی ۹ ولت، جهت تامین انرژی این نوع قفل یال برای ورود و تعویض باتری ها، استفاده نمود.

در ادامه شما را بیشتر با این نوع قفل یال آشنا می نماییم.

روش های دسترسی به قفل الکترونیکی یال Conexis L1

در دنیایی که قفل های سنتی و کلیدهای مکانیکی باعث بروز دردسرهای بسیاری برای کاربران می شوند، شرکت یال اقدام به تولید قفل هایی با دسترسی پیشرفته، امن و بدون کلید نموده است. یکی از این نوع قفل ها، قفل الکترونیکی یال Conexis L1 می باشد که می توان آن را از دو طریق ارتباط بلوتوثی و اینترنتی با تلفن همراه و یا کارت های RFID کنترل نمود.

– دسترسی به قفل الکترونیکی یال Conexis L1 توسط کارت

کارت های RFID می تواند از نوع KEY TAG، کارت های اعتباری، کارت های مترو و SMART CARD باشد. SMART CARD ها را می توان بر روی وسایل قابل حمل مانند تلفن همراه چسباند و بدون نگرانی از گم شدن، آن ها را با خود حمل و در هنگام استفاده با نزدیک نمودن تلفن همراه به قفل، درب را باز نمود.

نگاهی به قفل الکترونیکی یال مدل Conexis L1

این نوع کارت ها را می توان به راحتی و بدون نیاز به فرد متخصص به قفل الکترونیکی یال Conexis L1 معرفی و یا از حافظه دستگاه حذف نمود. این ویژگی باعث شده است تا از این نوع قفل الکترونیکی در اماکن اداری، جهت کنترل ورود و خروج پرسنل، استفاده شود. به این ترتیب هزینه های عملیاتی و دردسرهای کلیدهای مکانیکی در محیط های اداری از بین می رود.

– دسترسی به قفل الکترونیکی یال Conexis L1 با ارتباط بلوتوثی

ارتباط بلوتوثی میان تلفن همراه و قفل از طریق نصب نرم افزار مخصوص یال امکان پذیر می باشد. فاصله تاثیر در این روش دسترسی محدود است. ارتباط بلوتوثی با قفل الکترونیکی یال Conexis L1 باعث می شود تا با نزدیک شدن به درب بدون نیاز به کلید یا کارت و تنها با فشار دادن یک کلید مجازی بر روی تلفن همراه درب را باز نمایید.

نگاهی به قفل الکترونیکی یال مدل Conexis L1

تعداد کاربرانی را که می توان از این طریق به این نوع قفل یال شناسایی نمود محدود می باشد (حداکثر ۵ کاربر) اما می توان مجوزهای اضافی را از شرکت یال خریداری و افراد بیشتری را را به قفل معرفی کرد.

– کنترل از راه دور قفل الکترونیکی یال Conexis L1

یکی از بی نظیرترین روش های دسترسی به قفل الکترونیکی یال Conexis L ، کنترل از راه دور آن توسط تلفن همراه می باشد. فاصله تاثیر این روش برخلاف ارتباط بلوتوثی، محدود نیست. بنابراین می توانید از هر جای دنیا، تمامی عملیات مربوط به درب ورودی مانند باز و بسته کردن درب را به راحتی مدیریت نمایید.

نگاهی به قفل الکترونیکی یال مدل Conexis L1

این نوع روش دسترسی باعث می شود تا بسیاری از مشکلات و دردسرهای روزمره، مانند پشت درب ماندن دوستان و اعضای خانواده، ورود و خروج افراد ناشناس و یا عدم اطمینان از بسته بودن درب، برای همیشه از بین رود.

اتصال قفل الکترونیکی یال Conexis L1 به سیستم های خانه هوشمند

شما می توانید از طریق ماژول های هوشمند که به صورت option بوده و باید خریداری شود، جهت اتصال به سیستم های هوشمند، استفاده نمایید. ماژول هایی مانند Z-Wave و یا کنترلر Vera که با استفاده از آن ها می توان این نوع قفل یال را به سایر وسایل الکترونیکی و هوشمند خانه متصل و آن را برای حالت های مختلف خانه برنامه ریزی کرد.

به عنوان مثال به محض خارج شدن از منزل و بستن درب، قفل الکترونیکی یال Conexis L1 با ارسال پیام به سیستم هوشمندسازی، سیستم روشنایی و گرمایشی را جهت صرفه جویی انرژی، خاموش نماید.

نگاهی به قفل الکترونیکی یال مدل Conexis L1

قفل الکترونیکی یال Conexis L1 به دلیل کیفیت بالای تولید و امنیت بسیار بالای آن، حس آرامش و اطمینان خاطر برای شما به وجود می آورد. از همه مهمتر خدمات پس از فروش ارائه شده توسط شرکت یال، شما را از خرید این نوع قفل یال پشیمان نمی کند.

امنیت دنیای امروزی یک رویاست که با محصولات یال محقق می شود

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *