قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی دارای پنل های ورودی رمز و کارت و اثرانگشت می باشند که امنیت خانه شما را چندین برابر می نماید. منبع تغذیه این نوع قفل از طریق ۴ عدد باتری‌ قلمی AA و بدون نیاز به سیم‌کشی برق می‌باشد. یک هفته قبل از اتمام باتری، قفل الکترونیکی به شما هشدار می‌دهد تا باتری را تعویض نمایید. نبود سیم کشی و قرارگیری منبع تغذیه این مدل قفل در داخل منزل باعث شده تا امنیت قفل الکترونیکی افزایش یابد.

در صورتی که به آلارم دستگاه جهت تعویض باتری توجه نکرده و باتری قفل الکترونیکی تمام شود، می‌توانید یک باتری کتابی ۹ ولتی را به منبع تغذیه اتصال دهید تا برق دستگاه تأمین شود و از رمز، کارت و یا اثر انگشت خود جهت باز نمودن قفل استفاده کنید و بعد از وارد شدن، باتری قفل را تعویض نمایید. البته لازم به ذکر است که این مدل قفل دارای ۲ عدد کلید مکانیکی می باشد که در این مواقع می توان از آن جهت ورود به منزل استفاده نمود.

قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی دارای مصرف بهینه باتری می باشد به طوری که با ۱۰ مرتبه باز و بسته نمودن درب به صورت میانگین در روز به مدت یک سال، کاربران نیازی به تعویض باتری ندارند که این مورد برتری این مدل قفل ها را نسبت به قفل های مکانیکی و یا برقی نشان می دهد. برای عوض نمودن باتری دستگاه نیز نیازی به فرد متخصص نمی باشد و خود کاربر هم می تواند این کار را به آسانی انجام دهد.

باتری های به کار رفته در قفل الکترونیکی از بهترین باتری های موجود در جهان می باشد که می تواند انرژی لازم این نوع قفل ها را برای مدت طولانی تامین نماید. از پرفروش ترین باتری های مورد استفاده در این نوع قفل ها می توان به BEXEL، ENERGIZER و … اشاره نمود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قفل های الکترونیکی ییل به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *