استفاده از قفل درب دیجیتال یال در سیستم جدید O2 Home

استفاده از قفل درب دیجیتال یال در سیستم جدید O2 Home

قفل درب دیجیتال یال

استفاده از سیستم های هوشمند روز به روز رو به افزایش می باشد به طوری که اکثر مردم در سراسر جهان ترجیح می دهند که خانه خود را به صورت هوشمند و با کنترل کامل به همه وسایل مورد استفاده در خانه مدیریت نمایند. در این میان شرکت های بزرگی مانند یال و O2 با ارائه محصولات هوشمندخود مانند قفل درب دیجیتال و سیستم های متنوع خانه هوشمند قدم بزرگی در مسیر پیشرفت و هوشمندسازی خانه ها برداشته اند.

شرکت یال به کمک قفل درب دیجیتال خود تصمیم دارد که در سیستم جدید O2 Home کنترل ورود و خروج و امنیت درب ورودی ساختمان ها را برعهده گیرد. قفل درب دیجیتال ، کنترل کاملا پیشرفته ای را بر روی درب ورودی برای کاربران فراهم می آورد و به این ترتیب می توان به راحتی ورود و خروج افراد مختلف را کنترل نمود.

استفاده از قفل درب دیجیتال یال در سیستم جدید O2 Home

کتی لیدل، کارشناس ارشد O2 Home در این زمینه می گوید:

“ما در زمان مناسبی برای کمک به مشتریان خود برای داشتن زندگی هوشمند و استفاده از تکنولوژی برای داشتن زندگی امن و راحت می باشیم”

تحقیقات نشان می دهد که چند اصل مهم در زمینه هوشمند سازی وجود دارد. یکی از آن ها امکان کنترل همه جانبه مشتریان به محیط اطراف و همچنین تمام وسایل الکترونیکی خانه هوشمند می باشد تا از راه دور بتوان آن ها را کنترل نمود. مسئله دیگر اطمینان و آرامش خاطر مشتریان نسبت به امنیت خانه خود می باشد. یکی از مهمترین پارامترهای افزایش امنیت، کنترل درب ورودی ساختمان ها می باشد. اکوسیستم O2 Home برای این کار از قفل درب دیجیتال یال استفاده می نماید.

قفل درب دیجیتال یال این امکان را برای کاربران فراهم می آورد تا از راه دور ورود و خروج افراد مختلف را کنترل و درب را باز و بسته نمود (مدیریت درب ورودی ساختمان با استفاده از نرم افزار هوشمند تلفن همراه). همچنین با استفاده از کلیدهای مجازی قفل درب دیجیتال یال به راحتی می توان برای افراد مختلف مانند دوستان، مهمانان و … سطح دسترسی موقت تعریف نمود. به این ترتیب نگرانی بابت پشت درب ماندن اعضای خانواده و دوستان شما به دلیل حضور نداشتن در خانه از بین می رود.

تابیتا مورتن رئیس بخش ادغام Yale Smart Living در مورد اضافه شدن قفل درب دیجیتال به اکوسیستم جدید O2 Home می گوید:

“این بزرگترین همکاری بین دو شرکت می باشد که زندگی در آینده را به واقعیت تبدیل نموده و به مردم سراسر جهان تقدیم می کند.”

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قفل درب دیجیتال یال به سایت https://yales.ir و همچنین اطلاعات در مورد اکوسیستم جدید O2 Home به سایت https://www.o2.co.uk/o2home مراجعه نمایید.

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *