هر آنچه که در مورد قفل درب دیجیتال یال باید بدانید

هر آنچه که در مورد قفل درب دیجیتال یال باید بدانید

قفل درب دیجیتال

قفل درب دیجیتال وسیله ای الکترونیکی و هوشمند می باشد که سطح جدیدی از دسترسی به درب ورودی را برای کاربران فراهم می آورد. با دسترسی به قفل توسط رمز، کارت، اثر انگشت و حتی تلفن همراه، می توانید زندگی راحت و امن را تجربه نمایید.

این نوع قفل ها با اتصال به سیستم های هوشمند خانگی و کنترل از راه آن ها توسط گوشی های هوشمند، زندگی نوین و هوشمندی را برای کاربران فراهم می آورد. قفل درب دیجیتال یال یکی از پرفروش ترین برندهای موجود در جهان می باشد. برای آشنایی بیشتر با قفل درب دیجیتال یال در این مقاله با ما همراه باشید.

دلایل استفاده از قفل درب دیجیتال یال

از سال ۱۸۴۳ که اولین نسل از قفل های درب به وجود آمده است تا کنون این صنعت شاهد پیشرفت های بسیاری بوده است. قفل درب دیجیتال یال نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد و با ارائه بالاترین سطح راحتی و امنیت، بیشترین اعتماد را در میان کاربران سراسر جهان کسب نموده است.

این نوع قفل ها با داشتن ویژگی های منحصر به فرد و استثنایی مانند کنترل و مدیریت ورود و خروج افراد از راه دور توسط تلفن همراه، سیستم های امنیتی فوق پیشرفته، ایجاد الگوی سفارشی روزمره برای ورود اعضای خانواده و … سطح بالایی از دسترسی به درب ورودی ساختمان را برای کاربران خود فراهم می آورد.

کنترل از راه دور و بی سیم قفل درب دیجیتال یال

همانطور که بیان شد قفل درب دیجیتال یال دارای قابلیت کنترل از راه دور توسط تلفن همراه می باشد. اما چگونه این کار صورت می گیرد؟

این نوع قفل ها را می توان توسط پروتکل های هوشمند مانند Z-Wave و ZigBee بدون سیم کشی داخلی و به صورت Wireless به گوشی های هوشمند و یا هر نوع وسیله دیگری که از روش های ارتباطی WiFi استفاده می کنند، متصل نمود. به این ترتیب قفل درب دیجیتال یال را از راه دور و در هر نقطه از جهان می توان کنترل و درب را باز و بسته نمود.

هر آنچه که در مورد قفل درب دیجیتال یال باید بدانید

این ویژگی برای شما امتیازهای ویژه بسیاری مانند اطمینان از بسته بودن درب، باز نمودن درب برای افراد مراجعه کننده و جلوگیری از پشت درب ماندن آن ها و یا ثبت ورود و خروج افراد مختلف را فراهم می کند که بسیاری از دغدغه های روزمره شما را از بین می برد. همچنین با استفاده از این ویژگی می توان قفل های دیجیتال یال را به سایر وسایل هوشمند خانه متصل و راحتی و امنیت را دو چندان نمود.

هر آنچه که در مورد قفل درب دیجیتال یال باید بدانید

ضرورت استفاده از قفل درب دیجیتال یال

بسیاری از مشکلات کاربران با قفل ها زمانی بوجود می آید که از کلیدهای مکانیکی برای باز نمودن درب ورودی ساختمان استفاده می کنند. مشکلاتی مانند گم نمودن درب و یا جا گذاشتن کلیدها که باعث پشت درب ماندن شما پس از یک روز خسته کننده، می گردد.

همچنین امنیت این نوع قفل ها بسیار کاهش می یابد (کلیدها تنها راه دسترسی به قفل های مکانیکی می باشند). چه بسا کلیدهای گم شده در اختیار سارقان قرار گرفته و از آن ها برای وارد شدن استفاده نمایند. به همین دلیل بسیاری از مردم ترجیح می دهند کل قفل را عوض نمایند که این امر هزینه های بسیاری را برای آن ها بوجود می آورد.

قفل درب دیجیتال یال با ارائه روش های دسترسی جدید و امن، این مشکل را برای همیشه از بین می برد و شما را از شر دردسرهای استفاده از کلیدهای مکانیکی راحت می نماید. روش های دسترسی مانند رمز، کارت، اثر انگشت و یا گوشی های هوشمند که شما را بیش از پیش مجاب به استفاده از این نوع قفل ها می نماید.

همچنین با استفاده از سیستم های هوشمندی مانند آمازون الکسا می توان قفل درب دیجیتال یال را با استفاده از فرامین صوتی کنترل نمود.

کنترل دستگیره درب دیجیتال توسط دستورات صوتی

انتخاب درست قفل درب دیجیتال یال

با توجه به افزایش تعداد تولیدکنندگان قفل درب دیجیتال یال و تنوع مدل های این نوع قفل ها، انتخاب قفل مناسب برای کاربران کار بسیار سخت و گیج کننده ای می باشد. شما باید متناسب با امنیت محل کار و زندگی و یا ویژگی های متناسب با شرایط زندگی، قفل مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا این محصولات بیشترین بازدهی را برای شما فراهم نمایند.

در پست های قبل به روش های صحیح انتخاب قفل درب دیجیتال اشاره شده است. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق تلفن های تماس این شرکت با ما در تماس باشید و با محصولات امنیتی یال بیشتر آشنا شوید.

قفل درب دیجیتال یال با ایجاد امنیت، روش های متنوع دسترسی و کنترل از راه دور توسط تلفن همراه، زندگی واقعی در آینده را برای شما ملموس مس نماید…

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *