قفل دیجیتالی گروه بازرگانی کارن

قفل دیجیتالی گروه بازرگانی کارن

قفل دیجیتالی گروه بازرگانی کارن

هم اکنون گروه بازرگانی کارن با داشتن مدل های متنوع قفل دیجیتالی با کاربردهای متفاوت گام بزرگی در ایجاد امنیت منازل برداشته است. از ویژگی های بارز این محصولات تنوع در کارایی و ویژگی های این قفل های دیجیتال می باشد به طوری که در تمام انواع درب ها و مکان های مختلف قابل نصب می باشد. این مدل ها براساس نوع دسترسی دارای انواع مختلف از جمله قفل دیجیتالی رمزی و کارتی، رمزی و اثر انگشتی و در برخی موارد رمزی و کارتی و اثر انگشتی می باشند.

تمامی مدل های قفل دیجیتالی ییل موجود در گروه بازرگانی کارن اروپایی- آمریکایی بوده که امنیت ساختمان های شما عزیزان را تضمین می نماید. این مدل قفل های دارای ۲ سال گارانتی تعویض، ۵ سال تامین قطعات و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشد که در نوع خود یکی از بی نظیرترین خدمات پس از فروش در ایران می باشد.

زمینه هایی که گروه بازرگانی کارن در آن به صورت حرفه ای فعالیت دارد و باکیفیت ترین محصولات در جهان را در اختیار مشتریان قرار می دهد عبارتند از: قفل دیجیتالی ییل، دستگیره رمزی درب و پنجره، ENTR، گاوصندوق های الکترونیکی و خانه هوشمند؛ تنوع در محصولات و کیفیت بسیار بالای آن ها نشان می دهد که گروه بازرگانی کارن به عنوان تنها نماینده انحصاری شرکت YALE، در هر زمینه ای آماده تامین امنیت شما عزیزان می باشد و با ارائه خدمات پس از فروش استثنایی این محصولات جواب گوی بخش کوچکی از لطف، محبت و اعتماد شما مشتریان عزیز می باشد.

قفل دیجیتالی گروه بازرگانی کارن

لازم به ذکر است گروه بازرگانی کارن به عنوان تنها نماینده انحصاری قفل دیجیتالی یال در ایران بهترین محصولات این شرکت را در اختیار مشتریان قرار می دهد و با خریداری این مدل قفل ها می توانید از بهترین امکانات و خدمات پس از فروش در ایران برخوردار گردید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قفل دیجیتالی گروه بازرگانی کارن به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *