بهترین مدل های قفل دیجیتال هوشمند در سال ۲۰۱۹ میلادی

بهترین مدل های قفل دیجیتال هوشمند در سال 2019 میلادی

قفل دیجیتال هوشمند

روز به روز استفاده از قفل دیجیتال هوشمند در حال افزایش می باشد و دلیل آن نیز افزایش امنیت و راحتی در رفت و آمد می باشد. شرکت های بسیاری اقدام به تولید مدل های مختلف قفل دیجیتال هوشمند نموده اند که رقابت در این زمینه را بسیار دشوار نموده است. هر کدام از این نوع قفل های دیجیتال دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که می تواند نیازهای مختلف کاربران را بر طرف نماید.

در این مقاله به لیستی از مدل های مختلف قفل دیجیتال هوشمند که پیش بینی می شود در سال ۲۰۱۹ جزو پرفروش ترین قفل های دیجیتال جهان باشند، اشاره می شود که می تواند شما را در انتخاب صحیح راهنمایی نماید.

بهترین پیشنهاد، قفل دیجیتال هوشمند سامسونگ

بهترین مدل های قفل دیجیتال هوشمند در سال 2019 میلادی

قفل دیجیتال هوشمند یک راه حل هوشمندانه و مقرون به صرفه برای محافظت از خانه یا محل کسب و کار می باشد. این نوع قفل هوشمند دارای یک صفحه لمس مدرن می باشد که در برخی از مدل ها با نزدیک شدن به آن به صورت اتوماتیک جهت وارد نمودن رمز عبوری روشن می شود.

قفل های دیجیتال سامسونگ دارای حالت امنیتی رمزدهی به نام کد تصادفی می باشند که امکان لو رفتن و شناسایی رمز عبوری را غیر ممکن می سازد. این نوع قفل هوشمند جهت محافظت از شما در برابر حوادث طبیعی و شرایط اضطراری طراحی شده است.

به عنوان مثال در صورت آتش سوزی یا زلزله، آلارم قفل دیجیتال هوشمند سامسونگ به صدا در آمده و درب به صورت خودکار باز می گردد. همچنین قفل های دیجیتال سامسونگ دارای منبع تغذیه اضطراری می باشند که در صورت تمام شدن باتری می توان از آن جهت جلوگیری از پشت درب ماندن استفاده نمود.

قفل دیجیتال هوشمند سامسونگ دارای انواع مختلفی می باشند که معمولا توسط رمز، کارت، اثر انگشت و کلید مکانیکی می توان به آن دسترسی یافت.

بهترین قفل رمزدهی امنیتی، قفل دیجیتال هوشمند Genie

بهترین مدل های قفل دیجیتال هوشمند در سال 2019 میلادی

این نوع قفل های دیجیتال را به عنوان اولین نوع قفل های دارای رمز امنیتی نامرئی در جهان می شناسند که رمز آن به هیچ عنوان قابل شناسایی نیست. صفحه لمس به صورت تصادفی و هوشمند محل قرارگیری کدها را تغییر می دهد تا تشخیص و شناسایی آن غیر ممکن گردد. به قفل هوشمند Genie می توان توسط رمز و یا تلفن همراه (ارتباط بلوتوثی) دسترسی پیدا کرد.

در صورت اقدام به ورود غیر مجاز آلارم هشدار قفل به صدا در می آید. انرژی آن توسط ۴ عدد باتری قلمی AA تامین می گردد که در صورت نزدیک شدن به زمان اتمام باتری آلارم هشدار اتمام باتری به صدا در می آید و شما را جهت تعویض باتری ها مطلع می سازد.

بهترین سرمایه گذاری، قفل دیجیتال هوشمند دکمه ای یال

بهترین مدل های قفل دیجیتال هوشمند در سال 2019 میلادی

قفل دیجیتال هوشمند دکمه ای یال با داشتن سیستم ZigBee بهترین گزینه برای هوشمندسازی می باشد. با وجود این سیستم، این نوع قفل های دیجیتال را می توانید با سیستم های مختلف اتوماسیون خانگی از جمله آمازون-الکسا ادغام نمایید. شما می توانید از طریق رمز عبوری این نوع قفل هوشمند را مدیریت کنید.

همچنین می توان از راه دور توسط تلفن همراه، قفل دیجیتال هوشمند دکمه ای یال را کنترل نمود. پیام هشدار اتمام باتری و یا ورود غیر مجاز به تلفن همراه شما ارسال می گردد.

بهترین گزینه برای اتصال با آمازون-الکسا، قفل دیجیتال هوشمند Schlage

بهترین مدل های قفل دیجیتال هوشمند در سال 2019 میلادی

این نوع قفل هوشمند قابلیت شناسایی ۳۰ عدد رمز عبوری را دارد. مجهز بودن قفل دیجیتال هوشمند Schlage به Z-Wave باعث شده تا بتوان آن را از راه دور توسط تلفن همراه کنترل نمود. قفل های دیجیتال Schlage یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت ادغام با سیستم آمازون-الکسا می باشد. به این ترتیب مب توان آن را با فرامین صوتی نیز کنترل نمود.

بهترین قفل چند منظوره، قفل دیجیتال هوشمند Yale Assure

بهترین مدل های قفل دیجیتال هوشمند در سال 2019 میلادی

این نوع قفل هوشمند را می توان توسط رمز عبوری باز نمود. با وجود سیستم Z-Wave  در قفل، می توان آن را به اکثر سیستم های هوشمندسازی مانند Honeywell، Smart Things و یا Wink متصل نمود.

شما با استفاده از تلفن همراه می توانید تمام عملیات مربوط به درب ورودی مانند کنترل ورود و خروج افراد مختلف، باز و بسته نمودن درب و … را مدیریت نمایید. مجهز بودن به موتور بی سر و صدا آن را به گزینه ای مناسب برای مجتمع های مسکونی بزرگ تبدیل نموده است.

بهترین قفل برای کسب و کار، قفل دیجیتال هوشمند ZTKeco

بهترین مدل های قفل دیجیتال هوشمند در سال 2019 میلادی

با قفل دیجیتال هوشمند ZTKeco که دارای ۵ روش مختلف دسترسی از جمله سیستم تشخیص اثر انگشت فوق العاده مدرن می باشد، قدم به آینده می گذارید. تا ۱۰۰ عدد اثر انگشت را می توان به این نوع قفل هوشمند شناسایی نمود. همچنین با استفاده از رمز عبوری و کارت نیز می توان قفل را باز نمود. کنترل ورود و خروج از دیگر ویژگی های جذاب قفل های دیجیتال ZTKeco است.

بهترین قفل بدون کلید، قفل دیجیتال هوشمند Qrio

بهترین مدل های قفل دیجیتال هوشمند در سال 2019 میلادی

با استفاده از این نوع قفل هوشمند دیگر نگران پشت در ماندن دوستان و عزیزان خود نباشید. از هر جای دنیا می توانید قفل دیجیتال هوشمند Qrio را توسط تلفن همراه کنترل نمایید. قفل های دیجیتال Qrio را می توان بر روی انواع درب ها نصب نمود. پیش بینی می شود این نوع قفل یکی از پر فروش ترین قفل های دیجیتال سال ۲۰۱۹ شود.

بهترین قفل برای کاربران اپل، قفل دیجیتال هوشمند Kwikset

بهترین مدل های قفل دیجیتال هوشمند در سال 2019 میلادی

اگر طرفدار اپل هستید، قفل دیجیتال هوشمند Kwikset شاید راه حلی هوشمندانه برای محافظت از درب ورودی باشد. شما می توانید با استفاده از رمز عبوری، برنامه iPhone برای کنترل از راه دور و نیز سیستم سیری جهت کنترل توسط فرامین صوتی، به این نوع قفل هوشمند دسترسی پیدا کنید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد قفل های دیجیتال Kwikset، کنترل ورود و خروج افراد مختلف می باشد که از ورود غیر مجاز به محل زندگی و یا کسب و کار، شما را مطلع می سازد. همچنین می توان از راه دور درب را باز و بسته نمود و رمز عبوری را با دوستان و آشنایان به اشتراک گذاشت.

برای آشنایی بیشتر با مدل های مختلف قفل دیجیتال هوشمند یال با ما تماس بگیرید

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *