همکاری شرکت های یال و آگوست جهت تولید قفل دیجیتال هوشمند

همکاری شرکت های یال و آگوست جهت تولید قفل دیجیتال هوشمند

قفل دیجیتال هوشمند یال-آگوست

شرکت یال و آگوست از بزرگترین تولیدکنندگان قفل دیجیتال هوشمند در جهان می باشند. اغلب هر یک از این شرکت ها با کمک شرکت های دیگری مانند گوگل و یا آمازون الکسا اقدام به تولید فناوری های پیشرفته می نمایند که انسان را یک گام به آینده نزدیک می نماید. در پست های قبل به همکاری یال و آمازون الکسا اشاره شد.

اما در خبرهای جدید آمده است که این دو شرکت بزرگ و غول های تولیدکننده قفل دیجیتال هوشمند در جهان، در حال تولید فناوری جدید با کمک هم می باشند. به گفته کارشناسان این نوع قفل دیجیتال هوشمند با داشتن فناوری های جدید، یکی از امن ترین قفل های موجود در بازار می باشد.

جالب است بدانید که این نوع قفل با فناوری هایی مانند Siri، Alexa و فناوری های جدید گوگل سازگار می باشد. همکاری شرکت های یال و آگوست چندان هم تعجب آور نمی باشد. در حال حاضر این دو شرکت متعلق به کمپانی بزرگ Behemoth ASSA ABLOY می باشند.

با توجه به اینکه هر یک از این شرکت ها به عنوان بزرگترین تولیدکننده قفل دیجیتال هوشمند در جهان شناخته می شود و محصولاتی با امنیت بسیار بالا تولید می نمایند. بنابراین انتظار می رود که محصول جدید بالاترین ضریب امنیتی را در میان مدل های مختلف قفل ارائه نمایند.

روش های دسترسی به قفل دیجیتال هوشمند یال-آگوست

این نوع قفل را می توان توسط گوشی هوشمند کنترل و درب را باز و بسته نمود. در واقع قفل جدید شرکت یال و آگوست ترکیبی از Assure Lock یال و یک ماژول هوشمند آگوست می باشد. با این کار تمام کارهای مربوط به قفل دیجیتال هوشمند از جمله باز و بسته نمودن درب، کنترل از راه دور قفل، اشتراک گذاری دسترسی برای دیگران و همه و همه توسط ماژول آگوست و نرم افزار مربوط به آن صورت می گیرد.

همکاری شرکت های یال و آگوست جهت تولید قفل دیجیتال هوشمند

در صورت یکه گوشی خود را نیز به همراه نداشته باشید می توانید توسط صفحه کلید این نوع قفل و وارد نمودن رمز عبوری درب را باز نمایید.

انواع مختلف قفل دیجیتال هوشمند یال-آگوست بر اساس کاربرد کلید مکانیکی

قفل دیجیتال هوشمند یال-آگوست کاملا بدون کلید بوده و مشکلات و دردسرهای استفاده از کلیدهای حجیم در آن وجود ندارد. البته باید توجه داشت که مدل دیگری از این محصول مشترک وجود دارد که دارای کلید می باشد.

از آنجا که برای شرکت های بزرگی مانند یال و آگوست ، داشتن کلید مکانیکی یک ضعف امنیتی به حساب می آید، بنابراین قیمت این نوع از قفل دیجیتال هوشمند یال-آگوست نسبت به مدل بدون کلید آن پایین تر می باشد.

همکاری شرکت های یال و آگوست جهت تولید قفل دیجیتال هوشمند

هم اکنون می توانید با مراجعه به سایت شرکت کارن و یا تماس با کارشناسان این شرکت با مدل های مختلف قفل دیجیتال هوشمند یال آشنا شده و آن ها را خریداری نمایید.

کیفیت و امنیت محصولات یال، آرامش بخش زندگی زیبای شماست…

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *