قفل دیجیتال یال مدل Nest x ، کوچک اما بسیار زیبا و امن

قفل دیجیتال یال مدل Nest x ، کوچک اما بسیار زیبا و امن

قفل دیجیتال یال Nest x

قفل دیجیتال یال Nest x با داشتن بدنه فلزی بسیار محکم و سیستم های امنیتی پیشرفته، از درب ورودی خانه یا محل کار شما در برابر تهدیدات خارجی محافظت می نماید. به این ترتیب درب های ورودی با وجود این نوع قفل یال به نقطه قوت خانه شما تبدیل شده و از ورود افراد ناشناس جلوگیری می نماید.

مشخصات ظاهری قفل دیجیتال یال Nest x

قفل دیجیتال یال مدل Nest x ، کوچک اما بسیار زیبا و امن

قفل دیجیتال یال Nest x دارای دو بخش اصلی یعنی بدنه داخلی و بدنه خارجی می باشد. بدنه خارجی آن دارای یک صفحه لمس می باشد که جهت وارد نمودن رمز عبوری می توان از آن استفاده نمود. شما با ضربه زدن بر روی لوگوی YALE می توانید از صفحه لمس این نوع قفل یال استفاده نمایید.

این نوع قفل دیجیتال بدون کلید بوده و نمی توان به روش های سنتی درب ورودی را باز نمود. پایه هایی جهت تغذیه اضطراری بر روی قفل دیجیتال یال Nest x در نظر گرفته شده است تا در مواقعی که باتری دستگاه تمام شد با استفاده از یک باتری کتابی ۹ ولت انرژی مورد نیاز قفل را تامین نماییم.

انرژی مورد نیاز قفل دیجیتال یال Nest x نیز توسط ۴ عدد باتری قلمی AA تامین می گردد. این نوع قفل یال دارای یک زبانه بزرگ و قلاب شکل می باشد که دسترسی غیر مجاز به آن را بسیار دشوار می کند. با وجود کوچکی اما بسیار زیبا و امن می باشد.

نصب و راه اندازی قفل دیجیتال یال Nest x

قفل دیجیتال یال مدل Nest x ، کوچک اما بسیار زیبا و امن

نصب قفل دیجیتال یال Nest x بسیار آسان بوده و بر روی انواع درب می توان از آن استفاده نمود. تنها کافی است ابزارهای مورد نیاز جهت نصب و سوراخ کاری را به همراه داشته باشید. اما پیشنهاد می گردد نصب توسط افراد متخصص انجام گیرد تا تمامی نکات و استانداردهای لازم در هنگام نصب رعایت گردد.

برخی از امور مربوط به راه اندازی قفل دیجیتال یال Nest x را به راحتی می توان بدون نیاز به فرد متخصص انجام داد. ریرا این نوع قفل یال دارای راهنمای چند زبانه (دفترچه راهنما و راهنمای صوتی) با بیان بسیار ساده می باشد. تنظیمات اولیه مانند شناسایی رمز به راحتی توسط شخص امکان پذیر می باشد.

اما در مورد کارهایی مانند اتصال این نوع قفل یال به سایر سیستم های امنیتی و هوشمند، نیاز به فرد متخصص می باشد تا عملکرد صحیح تمام سیستم ها را مرحله به مرحله چک نماید. البته باید توجه داشت پیش از خرید و نصب قفل دیجیتال یال Nest x مواردی مانند کیفیت درب و چارچوب آن، نیازهای امنیتی و شیوه زندگی و نیز سرمایه گذاری اولیه را در نظر بگیرید.

استفاده روزمره از قفل دیجیتال یال Nest x و ویژگی های آن

قفل دیجیتال یال مدل Nest x ، کوچک اما بسیار زیبا و امن

استفاده از قفل دیجیتال یال Nest x بسیار آسان می باشد. وقتی به درب نزدیک می شوید به ۲ روش می توانید به قفل دسترسی پیدا کنید. یا رمز عبوری را وارد کرده و یا از نرم افزار هوشمند یال که بر روی تلفن همراه نصب شده است، استفاده نمایید. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید توسط یک کلید بر روی تلفن همراه، درب را باز و بسته کنید.

به این ترتیب نیازی به حمل کلید و یا به خاطر سپردن رمز نمی باشد.

از دیگر ویژگی های قفل دیجیتال یال Nest x ، فعال نمودن قفل خودکار در آن می باشد که به محض بسته شدن درب به صورت خودکار قفل می گردد. زمان مورد نیاز جهت به کار افتادن سیستم قفل خودکار در این نوع قفل یال متغیر می باشد که آن را نسبت به مدل های مشابه متمایز می نماید.

این ویژگی باعث می شود تا از بسته شدن درب پس از خروج از منزل اطمینان کامل داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی های قفل دیجیتال یال Nest x ، به اشتراک گذاشتن کلید مجازی برای دوستان و آشنایان در صورت حضور نداشتن در منزل می باشد. این نوع کلید مجازی می تواند یک بار مصرف باشد که به محض استفاده از آن به صورت خودکار از حافظه قفل پاک می شود.

به اشتراک گذاشتن کلید مجازی باعث می شود تا از پشت درب ماندن دوستان و آشنایان خود جلوگیری نمایید.

اتصال قفل دیجیتال یال Nest x به سایر سیستم های هوشمند مانند Nest و Google Assistant نیز از دیگر ویژگی های آن می باشد که شما را قادر خواهد ساخت تا با روش های پیشرفته مانند فرامین صوتی درب را کنترل نمایید.

مقایسه قفل دیجیتال یال Nest x با سایر قفل های دیجیتال

قفل دیجیتال یال مدل Nest x ، کوچک اما بسیار زیبا و امن

اکثر مدل های قفل دیجیتال مانند سامسونگ، گیت من و یا سایر مدل های هوشمند یال را می توان به طیف گسترده ای از سیستم های هوشمند مانند آمازون الکسا، Google Assistant، HomeKit و … متصل نمود در حالی که قفل دیجیتال یال Nest x را تنها می توان به Nest و یا Google Assistant متصل کرد.

قفل های دیجیتال August به محض نزدیک شدن به درب، باز می گردد در حالی که در قفل قفل دیجیتال یال Nest x باید از گزینه های دستی (رمز عبور و یا کلید مجازی تلفن همراه) جهت باز نمودن درب استفاده نمود. این موضوع در برخی مواقع مانند پر بودن دستان باعث ایجاد مزاحمت و دردسر برای کاربرانی می گردد.

این نوع قفل یال بدون کلید می باشد که می تواند بزرگترین مزیت آن باشد در حالی که اکثر مدل های قفل دیجیتال دارای کلید مکانیکی هستند که ممکن است دردسرهایی را برای کاربران به وجود آورد.

قفل دیجیتال یال Nest x شاید هوشمندترین محصول در میان قفل های دیجیتال یال نباشد اما یکی از قابل اعتمادترین قفل های موجود در بازار است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات امنیتی یال با ما تماس بگیرید.

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *