قفل دیجیتال Yale با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند

قفل دیجیتال Yale با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند

قفل دیجیتال Yale با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند

شرکت یال (ییل) جهت افزایش امنیت و اطلاع مشتریان از ورود و خروج افراد به منازل خود، اقدام به تولید قفل دیجیتال Yale با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند نموده است. در این مدل از قفل های الکترونیکی بلوتوثی پس از اتصال و شناساندن گوشی به آن ها، علاوه بر باز نمودن قفل به وسیله اثر انگشت و کارت و رمز، توسط بلوتوث نیز می توان آن را باز نمود.

در این مدل قفل دیجیتال Yale با اضافه نمودن ماژول کیت بلوتوث و با استفاده از نرم افزارهای هوشمند ییل می توان از هر جای دنیا و هر زمان که می خواهید درب را باز و بسته نموده و ورود و خروج را کنترل نمایید. هزینه بسیار پایین این سیستم و امنیت مثال زدنی آن نسبت به سایر ابزارهای کنترل ورود و خروج باعث شده تا این مدل از قفل های دیجیتال Yale به انتخابی مناسب جهت استفاده در اماکن اداری و پر رفت و آمد و حتی منازل مسکونی تبدیل شود.

یکی از ویژگی های ممتاز این قفل تعریف نمودن کلید هوشمند یک بار مصرف در مواقع اضطراری و حضور نداشتن در منزل مانند ورود مهمان می باشد که می توان با استفاده از آن درب منزل را با مجوز از طرف کاربر اصلی باز نمود. این نرم افزار بر روی تمامی مدل های گوشی هوشمند قابل نصب می باشد که استفاده آسان از آن دردسر استفاده از نرم افزارهای پیچیده و نیز ابزارهای حجیم و جاگیر مانند دسته کلیدها را برای همیشه از بین می برد.

قفل دیجیتال Yale با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این نوع قفل دیجیتال Yale حذف کامل دسته کلیدهای حجیم می باشد که دردسرهای های استفاده از آن ها را برای همیشه از بین برده و باعث کاهش هزینه های استفاده از کلید می گردد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قفل دیجیتال Yale با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند به سایت رسمی ییل در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *