قفل هوشمند یال

قفل هوشمند یال

قفل هوشمند یال

امروزه جهت بازکردن انواع درب ها، از قفل هوشمند استفاده می شود. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند. به بیان دیگر می توان قفل هوشمند را سیستمی دانست که بر پایه یکی از مکانیزم های شناسایی رمزی، کارت های مغناطیسی RFID ، تگ، اثرانگشت و یا مگنت، درب منازل را باز و بسته می نماید.

قفل هوشمند یال این امکان را برای شما فراهم می آورد که علاوه وارد شدن با رمز، کارت و اثر انگشت، با سیستم های بی سیم مانند ریموت کنترل درب را باز نمایید. علاوه بر موارد اشاره شده با استفاده از نرم افزار خانه هوشمند یال می توانید در هر زمان و هر کجا ورود و خروج منزلتان را کنترل و درب را باز و بسته نمایید. این امکانات باعث شده تا این مدل قفل بهترین گزینه برای اماکن پر رفت و امد مانند ادارات باشد.

قفل هوشمند یال

علاوه بر موارد ذکر شده فوق، قفل هوشمند یال دارای پروتکل Zwave و ZigBee  می باشد که از جدیدترین و به صرفه ترین سیستم های هوشمندسازی می باشد که به راحتی می تواند خانه و یا محل کار شما را وارد سیستم هوشمندسازی نماید. در این روش با اضافه نمودن ماژول های Zwave و ZigBee  به قفل هوشمند یال، با کمترین هزینه ممکن نسبت به سایر روش های هوشمندسازی می توان آن را وارد خانه هوشمند نمود. از پرفروش ترین و برترین مدل های قفل هوشمند می توان به YMG40 و YDM3168 اشاره نمود که علاوه بر رمز دارای پنل ورودی کارت و اثر انگشت بوده و با استفاده از ریموت و نرم افزار هوشمند می توان آن ها را از راه دور کنترل نمود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضدسرقت به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *