قفل کارتی (دستگیره کارتی)

قفل کارتی (دستگیره کارتی)

قفل کارتی (دستگیره کارتی)

قفل کارتی (دستگیره کارتی) علاوه برای قابلیت شناسایی یک رمز ۶ الی ۱۲ رقمی، دارای ۴ عدد کارت RF بزرگ می‌باشد که تا ۴۰ عدد کارت را می‌توانید به قفل شناسایی کنید. نوع کارت می تواند از نوع KEY TAG و یا کارت های RFID که می تواند کارت مترو هم باشد. در صورت گم کردن کارت می توانید به راحتی و بدون نیاز به هیچ فرد متخصص و دستگاه جانبی کارت مفقود شده را از کار بیندازید.

قفل کارتی (دستگیره کارتی)

کارت های دیگری که می توان به این مدل قفل کارتی (دستگیره کارتی) شناسایی نمود عبارتند از: کارت های KEY TAG, Smart Card یا کارت های مترو. در نوع Smart Card به دلیل داشتن خاصیت چسبندگی، آن را به راحتی می توانید بر روی هر وسیله قابل حمل مانند کیف پول و مدارک، تلفن همراه و … چسبانده و با خود حمل نمایید. کارت RFID بزرگ نیز یکی دیگر از کارت های رایج به کار رفته در قفل کارتی (دستگیره کارتی) می باشد که می توان از آن به عنوان کارت شناسایی در هتل ها و اماکن اداری و تجاری استفاده نمود.

پرفروش ترین قفل کارتی (دستگیره کارتی) یال

از پرفروش ترین مدل این نوع قفل می توان به قفل کارتی YDM3168 اشاره نمود که علاوه بر داشتن یک رمز مادر، تا ۳۰ رمز مختلف بین ۶ تا ۱۲ رقم را می توان به آن شناسایی نمود. رمز مادر جهت امنیت بیشتر به قفل شناسایی می شود که بعد از تعریف نمودن آن هیچکدام از ویژگی های این دستگیره کارتی قبل از وارد نمودن آن قابل تغییر نمی باشند. به قفل کارتی YDM3168 دارای ۴ عدد کارت RFID بزرگ می‌باشد که تا ۴۰ عدد کارت را می‌توانید به قفل شناسایی کنید.

قفل کارتی (دستگیره کارتی)

استفاده از قفل های کارتی این اجازه را به شما می دهد که به راحتی برای کاربران جدید مجوز عبور صادر کرده و یا یکی از کاربران مورد نظر را به راحتی از سیستم حذف نمایید. همچنین استفاده از این مدل به دلیل نبود کلید مکانیکی، استرس ناشی از گم شدن آن و هزینه های احتمالی را بسیار کاهش می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قفل کارتی (دستگیره کارتی) به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *