مدل های مختلف قفل دیجیتال سامسونگ و مشخصات فنی آن ها

مدل های مختلف قفل دیجیتال سامسونگ و مشخصات فنی آن ها

قفل دیجیتال سامسونگ

شرکت سامسونگ یکی از برترین و بزرگترین تولیدکنندگان وسایل الکترونیکی و هوشمند در جهان است که تمامی محصولات آن دارای استانداردهای معتبر جهانی از لحاظ کیفیت و امنیت می باشد. قفل دیجیتال نیز یکی دیگر از محصولات الکترونیکی و هوشمند این شرکت می باشد که از آن در کنار برندهای بزرگ صنعت قفل درب مانند یال، گیت من و … به نیکی یاد می شود.

عاملی که بیشتر باعث شهرت جهانی این نوع قفل ها در کنار نام های بزرگی مانند یال شده است، ترکیب ویژگی های زیبایی شناسی و امنیت در کنار هم می باشد. از ویژگی های این نوع قفل ها می توان به آلارم هشدار سرقت و آتش سوزی و …، سیستم های امنیتی مانند قفل کودک، حریم خصوصی، ورودی دوبل، قفل اتوماتیک و … اشاره نمود.

در واقع تکنولوژی های بسیار پیشرفته که در قفل دیجیتال سامسونگ به کار رفته آن را به یکی از محصولات با کیفیت تبدیل نموده و در کنار برندهای معتبر صنعت قفل های دیجیتال مانند یال قرار می دهد. قفل های سامسونگ را نیز مانند سایر قفل های دیجیتال می توان توسط رمز، کارت و یا اثر انگشت کنترل نمود.

در این مقاله به معرفی مدل های مختلف قفل دیجیتال سامسونگ خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه باشید.

قفل دیجیتال سامسونگ مدل PULL-PUSH

قفل دیجیتال سامسونگ PULL-PUSH یکی از زیباترین مدل های قفل الکترونیکی در جهان می باشد. طراحی خاص دستگیره و مکانیزم حرکت آن در این نوع قفل ها علاوه بر افزایش زیبایی، باعث راحتی در رفت و آمد حتی با دستانی پر می گردد.

مدل های مختلف قفل دیجیتال سامسونگ و مشخصات فنی آن ها

حرکت دستگیره PULL-PUSH یا به اصطلاح عامیانه دستگیره خلبانی برخلاف دستگیره های معمولی، به صورت هل دادن از بیرون و یا کشیدن از داخل برای باز شدن درب می باشد. از پرفروش ترین مدل های قفل های دیجیتال PULL-PUSH می توان به P920، P520 , P820  اشاره نمود.

قفل دیجیتال سامسونگ مدل رمز و کارتی

همانطور که از نام این نوع قفل های سامسونگ مشخص است، می توان آن ها را توسط رمز و کارت باز نمود. قفل دیجیتال سامسونگ رمز و کارتی می توان یک رمز ۴ الی ۱۲ رقمی و ۲۰ عدد کارت را معرفی نمود.

مدل های مختلف قفل دیجیتال سامسونگ و مشخصات فنی آن ها

از مهمترین ویژگی های این نوع قفل ها استفاده از مکانیزم ورودی دوبل رمز و کارت می باشد که امنیت درب ورودی را دو چندان می نماید. از پرفروش ترین مدل های رمز و کارتی می توان به P620، DH520 و H620 اشاره نمود.

قفل دیجیتال سامسونگ مدل رمز و اثر انگشتی

به این مدل قفل های سامسونگ می توان علاوه بر رمز، ۱۰۰ اثر انگشت نیز شناسایی نمود. از مهمترین ویژگی های امنیتی این نوع قفل ها استفاده از سیستم بیومتریک جهت تشخیص اثر انگشت و ورودی رمز و اثر انگشت می باشد. شاید به جرات بتوان گفت یکی از امن ترین مدل های قفل دیجیتال سامسونگ مدل رمز و اثر انگشتی می باشد.

مدل های مختلف قفل دیجیتال سامسونگ و مشخصات فنی آن ها

با استفاده از قفل رمز و اثر انگشتی سامسونگ بسیاری از مشکلات سایر قفل ها مانند فراموش کردن رمز، گم نمودن کارت و کلید و … برای همیشه از بین می رود. در واقع اثر انگشت روش همیشگی و در دسترس برای باز نمودن درب می باشد. از معروف ترین مدل های قفل رمز و اثر انگشتی سامسونگ می توان به H700 و P950 اشاره نمود.

قفل دیجیتال سامسونگ با قابلیت دسترسی سه گانه

از پیشرفته ترین و پرفروش ترین مدل های قفل دیجیتال سامسونگ می توان به قفل های سامسونگ که قابلیت معرفی رمز، کارت و اثر انگشت را دارند، اشاره نمود. این نوع قفل های سامسونگ تمامی ویژگی های مدل های قبلی را دارند. P930 و P920 از جمله قفل های رمز، کارت و اثر انگشتی سامسونگ می باشند.

مدل های مختلف قفل دیجیتال سامسونگ و مشخصات فنی آن ها

قفل دیجیتال سامسونگ بدون دستگیره

این نوع قفل ها به عنوان شب بند دیجیتالی نیز در بازار شناخته می شوند. این نوع قفل های سامسونگ را می توان در کنار دستگیره های معمولی و یا قفل های مرکزی درب های ضد سرقت نصب نمود، بدون آنکه نیازی به خارج کردن آن ها باشد.

مدل های مختلف قفل دیجیتال سامسونگ و مشخصات فنی آن ها

در واقع می توان از قفل دیجیتال سامسونگ بدون دستگیره و قفل های قدیمی و مکانیکی به صورت هم زمان استفاده نمود. از پرفروش ترین مدل های قفل های بدون دستگیره سامسونگ می توان به D500 و DS700 اشاره نمود.

قفل دیجیتال سامسونگ مخصوص شیشه سکوریت

این نوع قفل ها مخصوص درب های شیشه ای می باشد. قفل دیجیتال سامسونگ G510 مخصوص شیشه سکوریت می باشد که می توان آن را توسط رمز و کارت باز نمود.

مدل های مختلف قفل دیجیتال سامسونگ و مشخصات فنی آن ها

 

با ما تماس بگیرید…

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *