آشنایی با معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی در جهان

آشنایی با معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی در جهان

برندهای قفل الکترونیکی

زمانی که در مورد برندهای مختلف قفل الکترونیکی صحبت می شود، اعتماد مردم در انتخاب آن ها بسیار تاثیرگذار می باشد. امروزه شرکت های بسیاری در تولید این نوع قفل ها فعالیت دارند. هر یک از قفل های الکترونیکی دارای نقاط ضعف و قوت مختلفی می باشند که انتخاب مناسب را برای خریداران دشوار می نماید. در این مقاله با معرفی معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی ، شما را در انتخاب مناسب کمک می نماییم. با ما همراه باشید…

– قفل الکترونیکی Kwikset

آشنایی با معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی در جهان

این برند آمریکایی یکی از معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی در جهان می باشد. با وجود امنیت بسیار بالا و راحتی استفاده از آن، اما یکی از به صرفه ترین قفل های موجود در صنعت قفل می باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد قفل های الکترونیکی برند Kwikset، کنترل از راه دور آن توسط تلفن همراه از طریق ارتباط بلوتوثی و یا اینترنتی می باشد.

– قفل الکترونیکی Schlage

آشنایی با معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی در جهان

ساختار فیزیکی بهتر و مقاومت در برابر ضربه باعث شده تا قیمت قفل الکترونیکی Schlage کمی گران تر از قفل های برند Kwikset می باشد. از ویژگی های بارز قفل های الکترونیکی Schlage، قابلیت اتصال به سیستم های هوشمندسازی و مجهز بودن آن ها به سیستم های امنیتی و ضدسرقت می باشد.

قفل الکترونیکی Yale

آشنایی با معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی در جهان

شاید به جرات می توان گفت این برند یکی از معتبرترین برندهای صنعت قفل در جهان می باشد که با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش از اعتماد ویژه ای در بین مردم در سراسر جهان برخوردار می باشد. دلیل این امر وجود ویژگی های منحصر به فرد امنیتی و فنی می باشد. با توجه به قدمت بسیار بالای این برند می توان نتیجه گرفت که یال در راس صنعت قفل الکترونیکی قراردارد و سایر برندها، محصولات خود را از قفل های یال الهام گرفته اند.

قفل های الکترونیکی این برند دارای روش های متنوع دسترسی مانند رمز، کارت، اثر انگشت، کلید مکانیکی و حتی تلفن همراه می باشند که انتخاب را برای کاربران با توجه به شیوه های مختلف زندگی راحت می نماید.

– قفل الکترونیکی Mul-T-Lock

آشنایی با معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی در جهان

این برند مانند یال زیر مجموعه ای از گروه بزرگ Assa Abloy می باشد. قفل های الکترونیکی این برند دارای امینیت بسیار بالایی می باشند که حاصل دانش و تجربه بسیار بالای این شرکت می باشد. رمز عبوری، کارت، اثر انگشت و تلفن همراه از روش های دسترسی به قفل الکترونیکی Mul-T-Lock می باشند.

قفل الکترونیکی Samsung

آشنایی با معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی در جهان

این برند کره ای در چند دهه گذشته به سرعت نام خود را بر سر زبان ها انداخت. دلیل آن نیز امنیت بسیار بالا در کنار زیبایی منحصر به فرد آن ها می باشد که هر شخصی را مجاب به استفاده از محصولات سامسونگ می کند. جوایز بین المللی در زمینه طراحی و کسب استانداردهای معتبر امنیتی در سراسر جهان، گواهی این موضوع می باشد.

این برند نیز مانند یال دارای تنوع بسیار بالای دسترسی می باشد. قفل الکترونیکی سامسونگ مانند سایر محصولات الکترونیکی سامسونگ از خدمات پس از فروش استثنایی برخوردار می باشد. همین امر موجب اعتماد حداکثری کاربران نسبت به این برند می شود.

– قفل الکترونیکی RR Brink

آشنایی با معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی در جهان

مسئولیت اصلی این برند در ایالات متحده، حفظ امنیت زندان ها می باشد. به همین دلیل باید از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشد. دسترسی غیر مجاز به آن بسیار دشوار است. رمز و اثر انگشت از روش های دسترسی به قفل الکترونیکی RR Brink می باشند.

– قفل الکترونیکی Evva

آشنایی با معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی در جهان

سیلندرهای هوشمند از محصولات بارز این برند می باشد که می توان آن ها را توسط تلفن همراه کنترل نمود. امنیت و کیفیت بالای آن ها توسط اکثر کارشناسان صنعت قفل و کاربران مورد تایید قرار گرفته است که این نشانه ای از اعتماد بالا به قفل های الکترونیکی این برند می باشد.

– قفل الکترونیکی Assa Abloy

آشنایی با معتبرترین برندهای قفل الکترونیکی در جهان

حال به نامی آشنا و برجسته در صنعت قفل های الکترونیکی می رسیم. Assa Abloy یا اسا ابلوی بزرگترین تولیدکننده قفل و دارای زیر مجموعه های بسیاری در سراسر جهان می باشد. شرکت های بزرگی مانند Yale، Gateman، Mul-T-Lock، Tesla و … زیر مجموعه های این شرکت بین المللی می باشند.

در واقع این شرکت باعث شده تا برندهای مذکور در لیست برترین برندهای قفل الکترونیکی قرار گیرند. بنابراین اگر به هر یک از برندهای یاد شده اعتماد دارید به اسا ابلوی نیز اعتماد خواهید کرد. این شرکت اعتبار خود را از ساخت سیستم های امنیتی پیشرفته به دست آورده است اما مدل های مختلف قفل این برند از جایگاه ویژه ای نزد کاربران برخوردارند.

با استفاده از محصولات اسا ابلوی می توانید امنیت محل کار و یا زندگی خود را به هر سطحی که می خواهید برسانید. بدون شرکت Assa Abloy هیچ اعتمادی میان مردم و تولیدکنندگان صنعت قفل وجود ندارد.

نکات مهم در هنگام انتخاب برند قفل الکترونیکی

برای داشتن بهترین انتخاب پیشنهاد می گردد، پیش از خرید ارزیابی خطر از محل زندگی یا کار خود داشته باشید. با آگاهی از آسیب پذیری مکان های مختلف در خانه یا محل کار، ممکن است به این نتیجه برسید که قفل الکترونیکی تنها راه حل افزایش امنیت نمی باشد و باید از دیگر سیستم های امنیتی نیز استفاده نمایید.

قفل های الکترونیکی ممکن است امنیت درب ورودی را افزایش دهد، اما پنجره ها به عنوان نقطه ضعف نیز به سیستم های امنیتی مانند دوربین های مدار بسته و یا سنسورهای شکست شیشه جهت تقویت نیاز دارند.

قفل الکترونیکی مناسب را منطبق با نیازهای خود انتخاب نمایید…

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *