موارد استفاده از قفل الکترونیکی کمدی

موارد استفاده از قفل الکترونیکی کمدی

قفل الکترونیکی کمدی

به نظر می رسد امروزه از قفل الکترونیکی کمدی به دلیل امنیت بسیار بالا و ویژگی های منحصر به فرد آن در مکان های بسیار استفاده می شود. در این مقاله به پنج مکان رایج که از قفل الکترونیکی کمدی استفاده می شود اشاره کرده و دلایل محبوبیت آن ها را بیان می نماییم.

قفل الکترونیکی کمدی در اماکن اداری

با نصب قفل الکترونیکی کمدی بر روی قفسه های شخصی کارمندان علاوه بر افزایش امنیت، مشکلات استفاده از کلیدها و هزینه های مربوطه برای همیشه از بین می رود. کارمندان با خیالی آسوده تمام دارایی های ارزشمند و شخصی خود را در داخل کمدها قرار داده و به کار خود با تمرکز بالا مشغول می شوند و این کار بازدهی هر یک از کارمندان را افزایش می دهد. همچنین استفاده از رمز به جای کلیدها برای باز نمودن درب کمدها باعث راحتی و آسایش کارمندان شده و مشکل گم شدن کلیدها را برای همیشه حل می نماید (کلید شما رمز شماست که همواره در ذهن و همراه شماست).

موارد استفاده از قفل الکترونیکی کمدی

قفل الکترونیکی کمدی در دانشگاه ها و مدارس

استفاده از کمدهای شخصی برای هر یک از دانش آموزان و دانشجویان در جوامع امروزی بسیار رایج می باشد. به عنوان مثال دانشجویان پس از پایان روز و ساعت آموزش خود نیازی به حمل لپ تاپ خود نداشته و آن را در کمد شخصی خود قرار می دهند. اما به دلیل ارزش بالای وسایل داخل کمد مانند لپ تاپ، امنیت آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد. نصب قفل الکترونیکی کمدی برای کمدهای شخصی دانشجویان و دانش آموزان این امینت را فراهم می آورد.

موارد استفاده از قفل الکترونیکی کمدی

قفل الکترونیکی کمدی در باشگاه های ورزشی

بسیار از باشگاه های ورزشی علاوه براعضای معمولی دارای اعضای ویژه می باشند که از لحاظ اقتصادی برای آن ها بسیار پر اهمیت می باشند. بنابراین حفظ این نوع اعضا مهم و رضایت آن ها در الویت قرار دارد. یکی از نکاتی که برای رضایت مندی کامل اعضای باشگاه ها باید در نظر گرفت، امنیت وسایل شخصی افراد داخل باشگاه های ورزشی می باشد. با نصب قفل الکترونیکی کمدی بر روی کمدهای موجود در باشگاه، شخص حاضر در آن با خیالی آسوده و اطمینان از امنیت وسایل شخصی خود به تمرین ورزشی می پردازد. به این ترتیب اعضای بیشتری را می توانید به باشگاه ورزشی خود جذب نمایید.

موارد استفاده از قفل الکترونیکی کمدی

قفل الکترونیکی کمدی در اداره پست

امروزه به دلیل مشغله بسیار زیاد، امکان رفتن به اداره پست و تحویل گرفتن بسته توسط مردم وجود ندارد. گاهی اوقات نیز ماموران پست با مراجعه به درب منزل متوجه این موضوع می شوند که شخصی جهت تحویل بسته پستی حضور ندارد. به این ترتیب با برگشت بسته موجود هزینه های اضافی برای اداره پست ایجاد می شود. به همین دلیل در اکثر کشورهای پیشرفته صندوق هایی برای افراد حاضر در آن منطقه در نظر گرفته می شود که بسته ها در آن ها قرار گرفته و هر یک از افراد با مراجعه به صندوق پستی خود بسته را از داخل آن بر می دارد. برای افزایش امنیت این کمدها به دلیل با ارزش بودن بسته های داخل آن ها از قفل الکترونیکی کمدی استفاده می شود.

موارد استفاده از قفل الکترونیکی کمدی

قفل الکترونیکی کمدی در مراکز خرید

بسیاری از مراکز خرید با در نظر گرفتن کمدهایی برای مشتریان خود ضمن تبلیغ مثبت فروش خود، باعث رضایت مشتریان خود شده و افراد زیادی را جهت خرید جذب می نمایند. بر روی این کمدها برای افزایش امنیت، قفل الکترونیکی کمدی نصب می شود. به این ترتیب مشتریان با اطمینان خاطر وسایل همراه خود را در داخل کمدها قرارداده و به راحتی و با خیالی آسوده به خرید می پردازد.

موارد استفاده از قفل الکترونیکی کمدی

برای اطلاع از محصولات شرکت یال با ما تماس بگیرید…

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *