نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضدسرقت

نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضدسرقت

انواع درب های ضدسرقت

درب ضدسرقت دارای انواع مختلف است و در بازار ایران به صورت سه دسته اصلی عرضه می شود، که شامل: درب ضدسرقت ترک، درب ضدسرقت چینی و درب ضدسرقت ایرانی است. در میان این انواع، درب ضد سرقت ترک هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت به سایرین قرار دارد. البته درب ضد سرقت ایرانی نیز از نظر ظاهر و کیفیت تا حد زیادی مشابه نمونه ترکیه ای آن است. ولی قیمت آن نسبت به درب های ترک پایین تر است. نوع چینی ارزانترین آنها است. البته این به معنی بی کیفیت بودن نوع چینی نیست. نکته مهمی که باید در مورد درب های ضد سرقت ایرانی بدانید این است که این درب ها می توانند دقیقا مطابق خواسته شما ساخته شوند یعنی امکان سفارش این درب ها مطابق با نیاز شما وجود دارد.

نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضدسرقت با انواع ذکر شده از قاعده خاص خود پیروی می کند. بر روی درب ضد سرقت ترک و ایرانی می توان تمامی قفل های دیجیتال را نصب نمود ولی جهت نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضدسرقت چینی بهتر است قفل های دیجیتال بدون دستگیره نصب گردد زیرا با نصب قفل دیجیتال با دستگیره ، سیستم مرکزی قفل ضد سرقت درب از کار می افتد و کارایی خود را بر روی درب ضد سرقت از دست خواهد داد.

البته باید توجه داشت که برای نصب قفل دیجیتال بر روی درب های ضد سرقت، باید دارای ویژگی های عمومی زیر باشد در غیر این صورت شرایط برای نصب قفل دیجیتال مشکل و با شرایط خاص امکان پذیر خواهد بود.

ویژگی های درب ضدسرقت جهت نصب قفل دیجیتال

  • ضخامت درب حداقل باید ۴ سانتی متر باشد .
  • بائو (فاصله لبه درب تا شروع نقش و نگار) درب باید حداقل ۱۲ سانتی متر باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضدسرقت به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

منبع : karenddl

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *