نمایندگی رسمی و انحصاری یال در ایران

نمایندگی رسمی و انحصاری ASSA ABLOY در ایران

نمایندگی رسمی و انحصاری یال در ایران

شرکت کارن به عنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری یال در ایران و زیر مجموعه کمپانی اسا ابلوی سوئد در ایران می باشد.

یال به عنوان یکی از قدیمی ترین برند های بین المللی است که توسط لینوس یال و جونیور در سال ۱۸۶۸ تاسیس شد. تعداد نفرات مشغول به کار در این شرکت ۱۲۰۰۰ می باشد. لازم به ذکر است مراکز اصلی این شرکت آلمان و ایالات متحده آمریکا می باشد.

این شرکت توسط کمپانی بزرگ اسا ابلوی (ASSA ABLOY) خریداری شده و یکی از برندهای این کمپانی بحساب می آید.

از مهمترین محصولات این شرکت می توان به سیلندر مغزی، سیستم های کنترل ورود و خروج، سیستم های اعلام حریق، آلارم سرقت، سیستم های ضد سرقت، محصولات الکترومکانیکی و سیستم های کلیدی اشاره نمود.

شركت کارن به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری یال در ایران عضو گروه بین المللی ASSA ABLOY ،پیشتاز در ارائه راه حل های مدرن و ارائه کننده ی قفل های الكتریكی و هوشمند در ایران می باشد. ارائه راهکارهای مختلف این شرکت بنا به شرایط و خواسته های مشتریان محترم و همچنین تبیین روند انجام کار و مشاوره قبل از انجام پروژه از وظایف این شرکت می باشد. ارائه بهترین کیفیت و کامل ترین خدمات پس از فروش و همچنین رسیدن به بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان، سرلوحه رفتار و عمل تک تک کارکنان شرکت کارن می باشد.

این شرکت بیش از ۱۵ سال در زمینه واردات مستقیم و بی واسطه قفل های دیجیتال از کره جنوبی و ارائه به فروشگاه های معتبر و بزرگ ایران همچون گروه احمدی ، فروشگاه خدیوزاد ، فروشگاه ویلکا ،فروشگاه فرزانه ،فروشگاه آلمان قفل و … و همچنین خدمات پس از فروش فراگیر با پاسخگویی ۲۴ ساعته در تمامی ایام سال فعالیت داشته است. شرکت کارن در سال ۱۳۹۶ مقارن با ورود رسمی برند Yale در ایران به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری یال در ایران عضو گروه بین المللی ASSA ABLOY سوئد انتخاب و معرفی شد .

امید است با عنایت به پیشینه روشن و لطف مشتریان محترم به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری یال در ایران بتوانیم نام نیک از خود به جا گذاشته و همیشه همراه با مشتریان محترم باقی بمانیم تا بتوانیم گوشه ای از مسائل را حل و راهکارهایی ارائه دهیم تا بهترین، مطمئن ترین، روشن ترین و به صرفه ترین تصمیم گیری صورت پذیرد.

خدمات طلایی شرکت کارن به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری یال در ایران :

  • ۲ سال گارانتی تعویض از زمان نصب

  • پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت کارن

  • دارا بودن تمامی قطعات قفل ها و آمادگی کامل برای تعمیر و خدمات

  • تماس های دوره ای با مشتریان شرکت در جهت رفع مشکلات فنی محصولات خریداری شده.

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *