نمایندگی رسمی و انحصاری ASSA ABLOY در ایران

نمایندگی رسمی و انحصاری ASSA ABLOY در ایران

نمایندگی رسمی و انحصاری ASSA ABLOY در ایران

شرکت کارن به عنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری ASSA ABLOY در ایران خدمات فنی ویژه خود را به مشتریان به صورت ویژه ارائه می نماید. ارائه برترین و پرفروش ترین محصولات و قفل دیجیتال در جهان تحت نمایندگی انحصاری و ارائه خدمات پس از فروش استثنایی در سراسر ایران تنها بخشی از خدمات این شرکت برای مشتریان و سهامداران اصلی این شرکت می باشد.

ییل بخشی از گروه ASSA ABLOY است که در سال ۱۹۹۴ توسط ادغام ASSA در سوئد و Abloy در فنلاند تشکیل شد. از آن زمان ASSA ABLOY از یک شرکت منطقه ای به یک گروه بین المللی با حدود ۴۶،۰۰۰ کارمند و فروش سالانه نزدیک به ۷٫۳ میلیارد یورو رشد کرده است. ییل خود را به عنوان تامین کننده ی پیشرو مصرف کننده خانگی در گروه قرار می دهد.

این گروه بین المللی در بازارهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان عمل می کند و از موقعیت خوبی در اروپا، آمریکای شمالی ، آسیا و اقیانوس آرام برخوردار می باشد. در زمینه رشد سریع در بخش امنیتی، این شرکت حضور غیرمنتظره ای در زمینه هایی نظیر کنترل دسترسی، فن آوری شناسایی، اتوماسیون ورود و امنیت هتل دارد. به طوری که به یکی از پرفروش ترین و بهترین برندهای وسایل امنیتی در جهان تبدیل شده است.

لازم به ذکر است شرکت کارن به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری ASSA ABLOY در ایران تمام مراحل نصب، فروش و خدمات پس از فروش را برای مشتریان عزیز تحت پوشش کامل قرار می دهد و تمام تلاش خود را برای حداکثر رضایت مندی مشتریان به کار می گیرد. همچنین این شرکت با ارائه محصولات اصلی شرکت یال، بهترین امکانات و خدمات پس از فروش را در ایران ارائه می نماید.

بخش های مختلف گروه ASSA ABLOY

  • فناوری جهانی

  • آمریکا

  • EMEA

  • آسیا اقیانوس آرام

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *