نکات مهم در مورد قفل درب ضدسرقت

نکات مهم در مورد قفل درب ضدسرقت

نکات مهم در مورد قفل درب ضدسرقت

در درب ضدسرقت با توجه به نوع و ساختار آن قفل های مختلفی به کار می رود. این نوع قفل ها معمولا ضدسرقت بوده و در صورت بسته شدن غیرقابل باز شدن می باشد. مهمترین اجزا در درب های ضدسرقت قفل ها می باشند. قفل درب ضدسرقت دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام میزان متفاوتی از امنیت را ارائه می نمایند. به عنوان مثال قفل درب ضدسرقت الکترونیکی علاوه بر امنیت، روش های مختلف دسترسی به قفل و باز نمودن آن را در اختیار کاربران قرار می دهد. البته باید در نظر داشت لولاها در درب های ضد سرقت نیز از نظر امنیت بسیار مهم بوده و نقش اساسی در امنیت درب ضدسرقت بازی می نمایند.

نکات مهم در مورد قفل درب ضدسرقت

این درب ها با وجود امنیت بسیار زیاد و کیفیت در ساختار آن بدون قفل درب ضدسرقت هیچ تفاوتی با درب های چوبی معمولی ندارند. به همین دلیل در خرید این نوع درب ها باید به این نکته توجه داشت که قفل درب ضدسرقت نقش اساسی در امنیت و ضدسرقت بودن این نوع درب ها دارند. نصب قفل در درب های ضدسرقت ترک و ایرانی بسیار آسان تر از درب های ضدسرقت چینی می باشد.

در درب های ضدسرقت چینی با نصب قفل، تمام سیستم مرکزی قفل از کار افتاده و امنیت آن پایین می آید. البته لازم به ذکر است برای این نوع درب ها نیز راه حلی پیش بینی شده و آن نصب قفل بدون دستگیره دیجیتال می باشد که باعث افزایش امنیت آن می گردد.

یال در بازارهای جهانی

شرکت ییل به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده درب های ضدسرقت و یراق آلات این صنعت برای سیستم قفل مرکزی این نوع درب ها راه حل مناسبی در نظر گرفته است. مغزی قفل درب ضدسرقت این شرکت با داشتن زبانه های قلاب مانند به راحتی وارد سیستم قفل مرکزی درب های ضدسرقت شده و به این ترتیب می توان علاوه بر استفاده از قفل الکترونیکی به صورت همزمان از سیستم قفل مرکزی این نوع درب ها نیز استفاده نمود.

نکات مهم در مورد قفل درب ضدسرقت

دسته بندی ها : دنیای تکنولوژی و دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *