نگاهی به قفل هوشمند یال

نگاهی به قفل هوشمند یال

قفل هوشمند یال

یال یکی از قدیمی ترین برندهای بین المللی در جهان و مشهورترین نام در صنعت قفل سازی می باشد. یال با داشتن ۱۵۰ سال سابقه در زمینه تولید قفل و ارائه خدمات با کیفیت در جهت جلب رضایت مشتریان، انتخاب مناسبی برای افزایش امنیت و حفاظت از درب ورودی ساختمان ها می باشد. قفل هوشمند یکی از محصولات امنیتی این شرکت می باشد که امنیت و آسایش را در اختیار کاربران در سراسر جهان قرار می دهد.

نگاهی به قفل هوشمند یال

قفل هوشمند یال با داشتن ویژگی های امنیتی و فنی مانند کنترل از راه دور توسط گوشی هوشمند، انتخاب مناسبی برای جایگزینی با قفل های قدیمی و مکانیکی می باشد. امروزه شرکت های بسیار در زمینه تولید قفل های هوشمند فعالیت دارند اما با توضیح مختصری در مورد قفل هوشمند یال به برتری این برند نسبت به سایر برندهای قفل هوشمند پی خواهید برد.

نصب و راه اندازی قفل هوشمند یال

نصب و راه اندازی قفل های هوشمند یال بسیار آسان بوده به طوری که نیاز به فرد متخصص برای این کار نمی باشد. اگرچه جهت تعلق گارانتی معتبر شرکت یال پیشنهاد می گردد نصب این نوع قفل ها توسط متخصصان نصب این شرکت صورت گیرد. دفترچه راهنمای قفل های هوشمند یال نیز به چند زبان معتبر جهان می باشد. همچنین راهنمای صوتی این نوع قفل قدم به قدم به زبان دلخواهتان مراحل راه اندازی را به طور کامل توضیح می دهد.

امکانات و ویژگی های قفل هوشمند یال

این نوع قفل را می توان توسط رمز، کارت و یا اثر انگشت باز نمود. همچنین در صورت استفاده از ماژول های هوشمندسازی می توان قفل هوشمند یال را از راه دور توسط گوشی هوشمند کنترل و درب را باز و بسته نمود. به این ترتیب می توانید ورود و خروج افراد مختلف را ثبت و کنترل نمایید. مصرف انرژی این محصول یال بسیار پایین می باشد. همچنین این نوع قفل دارای منبع تغذیه اضطراری بوده تا در مواقع خاص مانند اتمام انرژی دستگاه، برق مورد نظر قفل را تامین و درب را جهت تعویض باتری های قدیمی باز نمود.

نگاهی به قفل هوشمند یال

امنیت قفل هوشمند یال

یکی از دلایل مهم برتری برند یال نسبت به سایر برندهای قفل در جهان، ویژگی های امنیتی منحصر به فرد قفل هوشمند یال می باشد. ویژگی های مانند رمز یک بار مصرف، رمز مادر (رمز admin)، آلارم های هشدار و سیستم های امنیتی ضدسرقت، بدنه مقاوم و مغزی های ضد سرقت و … این نوع قفل ها را به سدی محکم در مقابل حوادث ناگوار تبدیل نموده است. همچنین در صورت ورود و یا اعما نیروی غیر مجاز پیام هشدار به گوشی هوشمند ارسال می گردد.

قفل هوشمند یال یکی از برترین و پرفروش ترین قفل های هوشمند در جهان می باشد. امنیت اعضای خانواده شما، دارایی های واقعی شما هستند…

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *