همکاری قفل دیجیتال درب ییل با آمازون الکسا و SmartThings سامسونگ

همکاری قفل دیجیتال درب ییل با آمازون الکسا و SmartThings سامسونگ

قفل دیجیتال درب ییل، آمازون الکسا و SmartThings سامسونگ

در حال حاضر تمامی قفل های هوشمند ییل با سیستم های آمازون الکسا و SmartThings سامسونگ سازگار می باشد. در آمازون الکسا دستورات صوتی مانند “الکسا، قفل من قفل شده است؟” و یا “الکسا، قفل من قفل شود” به صورت پاسخ ها و فعالیت های اتوماتیک اجرا می شود. برای حالت های امنیتی قفل دیجیتال درب نیز، دستورات صوتی قابل اجرا نمی باشد.

در مورد SmartThings نیز بیان این نکته ضروری است که هم اکنون این سیستم قابلیت پشتیبانی بیش از ۲۰۰ دستگاه و ابزار مختلف را دارد که در این میان می‌توان به Echo و ردیاب وضعیت خواب آمازون، ابزارهای شرکای جدید چون هانی ول، ییل، دلینک، باس و… اشاره کرد. این دستگاه همچنین از ابزارهای تولیدی تحت استانداردهای  Z-Wave  و ZigBee هم پشتیبانی می کند.

دستورالعمل های صوتی بهترین روش جهت ارتباط با اشیاء پیرامون خود می باشد. این سبک جدید از ارتباط برای زندگی های پر مشغله امروزی بسیار مناسب بوده و امنیت کاربران را افزایش می دهد.

برای ایجاد ارتباط قفل دیجیتال درب با الکسا و سامسونگ نیاز به SmartThings Hub، نرم افزار SmartThings، سیستم آمازون الکسا و یک قفل دیجیتال درب ییل به همراه کیت Zwave می باشد. با این کار به راحتی می توان ورود و خروج منزل را هر زمان و هر کجای دنیا مانند سایر وسایل هوشمند خانه کنترل نمود.

همکاری قفل دیجیتال درب ییل با آمازون الکسا و SmartThings سامسونگ

استیون رابرتز، مدیر بازاریابی YALE SMART LIVING با ابراز خرسندی در زمینه همکاری با شرکت های بزرگ الکسا و سامسونگ بیان داشت:

“ما خوشحالیم که با آمازون الکسا و SmartThings سامسونگ همکاری می کنیم تا امنیت را راحت تر و با کیفیت تر در اختیار کاربران قرار دهیم. محبوبیت کنترل صوتی و الکسا و SmartThings سامسونگ به ما کمک می نماید تا بیش از پیش قفل دیجیتال درب ییل و دیگر محصولات امنیتی ییل را به مشتریان خود معرفی کرده و آنان را با مزایای این محصولات آشنا نماییم.

برت وورتینگتون معاون توسعه جهانی تجارت SmartThings سامسونگ نیز به بیان این نکته پرداخت و اظهار داشت:

“هدف ما در ارائه SmartThings، بهترین راه حل برای زندگی هوشمند در سراسر جهان می باشد. همکاری با رهبران بزرگ صنعتی مانند ییل و آمازون الکسا و ارائه آن در بازارهای ایالات متحده و در حال حاضر بازارهای UK، گام مثبتی به سمت هوشمندسازی بهتر می باشد. تمام تلاش ما استفاده از توانایی های کنترل صدا، قفل دیجیتال درب و محصولات مشابه آن برای مشتریان جهت ارائه بهترین و آسان ترین روش هوشمندسازی می باشد.

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *