چرا دستگیره دیجیتالی مهم می باشد؟

چرا دستگیره دیجیتالی مهم می باشد؟

دستگیره دیجیتالی

امروزه بسیاری از مردم دستگیره دیجیتالی را به دلیل داشتن ویژگی های کاربردی و امنیتی بسیار زیاد، جایگزین قفل های مکانیکی و قدیمی می نمایند. بسیاری از ساختمان های تجاری و مسکونی در حال حاضر از مدل های مختلف دستگیره دیجیتالی استفاده می نمایند و دلیل اکثر آن ها استفاده از رمز، کارت و یا اثر انگشت به جای دسته کلیدهای حجیم می باشد.

در گذشته به دلیل هزینه های بالای این نوع قفل ها شرکت های بزرگ و افراد محدودی می توانستند از دستگیره دیجیتالی استفاده کنند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش تعداد شرکت های تولیدکننده دستگیره دیجیتالی، تعداد افرادی که از این نوع قفل ها استفاده می کنند رو به افزایش می باشد. بهترین و پرفروش ترین برندی که اکثر کاربران به آن اشاره دارند در حال حاضر برند یال متعلق به شرکت بزرگ ASSA ABLOY می باشد.

ویژگی های دستگیره دیجیتالی

یکی از ویژگی های مهم دستگیره دیجیتالی سیستم های امنیتی و دسترسی آن می باشد. کاربران به راحتی می توانند رمز عبوری خود را هر از گاهی جهت افزایش امنیت به راحتی و بدون نیاز به فرد متخصص تغییر دهند. همچنین مدل اثر انگشتی آن دارای امنیت بسیار بالا بوده و هک نمودن آن به دلیل استفاده از سیستم بیومتریک تقریبا غیر ممکن می باشد.

سیستم های امنیتی به کار رفته در دستگیره دیجیتالی باعث شده تا باز نمودن آن برای سارقان و افراد غیرمجاز به سختی و تقریبا غیرممکن شود. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد دستگیره دیجیتالی استفاده از آن در طولانی مدت بدون نیاز به تعمیر و تعویض می باشد. به این ترتیب می توانید هزینه های ناشی از قفل درب خود را کاهش و یا برای مدت طولانی حذف نمایید. این نوع قفل بر روی هر نوع دربی (چوبی، فلزی و شیشه ای) قابل نصب بوده و می توان آن را به راحتی جا به جا و در محل دیگری نصب نمود.

دستگیره دیجیتالی می تواند ورود و خروج محل مورد نظر را کنترل نموده و امنیت درب خروجی را افزایش دهد. شما می توانید برای افراد خاص دسترسی امن ایجاد نمایید. به این ترتیب از ورود افراد غیرمجاز به محل های خاص مانند آزمایشگاه، اتاق سرور و … جلوگیری به عمل آورده و در صورت وجود نیروی غیر مجاز برای وارد شدن با دریافت آلارم هشدار از حوادث امنیتی پیشگیری کنید.

چرا دستگیره دیجیتالی مهم می باشد؟

بهترین انتخاب دستگیره دیجیتالی

تمامی افراد به دلیل وجود مدل ها و برندهای مختلف دستگیره دیجیتالی در انتخاب قفل مورد نظر خود دچار شک و تردید می شوند. اما نباید فراموش کنید که در انتخاب دستگیره دیجیتالی مورد نظر خود باید میزان امنیت، آسایش و راحتی خود را در نظر بگیرید.

شرکت یال متعلق به گروه بزرگ ASSA ABLOY یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های جهان در زمینه تولید انواع قفل می باشد. شرکت کارن مفتخر است به عنوان تنها نماینده انحصاری یال در ایران، محصولات امنیتی این شرکت را در اختیار مردم عزیز ایران قرا می دهد تا در کنار همسو شدن با پیشرفت جهانی، سهمی در امنیت و آسایش مردم داشته باشد.

فراموش نکنید درب منزل شما محافظ زندگی شماست؛ بنابراین امنیت آن را افزایش دهید…

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *