چشمی دیجیتال ییل

چشمی دیجیتال ییل

چشمی دیجیتال ییل

در این فیلم به طور کلی با چشمی دیجیتال ییل آشنا می شوید و به اهمیت آن در زندگی امروزی پی خواهید برد. از بارزترین خصوصیات این چشمی که آن را به محصولی استثنایی برای امنیت منازل تبدیل نموده است، ارتباط دو طرفه با بیرون از منزل با نرم افزار یال و یا LCD چشمی در هر زمان و هر کجای دنیا که هستید، می باشد.

این چشمی دیجیتال دارای سنسور بسیار حساس حرکتی بوده که در صورت ایستادن جلوی چشمی دیجیتال و یا حرکت در مقابل آن، از شخص مورد نظر عکس و یا فیلم گرفته و در حافظه جانبی موجود در آن ضبط می گردد. وجود دوربین دید در شب و مادون قرمز این امکان را برای شما فراهم می آورد که در تاریکی نیز تصویر فوق العاده از افراد جلوی درب داشته باشید.

وجود کلید زنگ بر روی چشمی دیجیتال ییل این امکان را برای افراد بیرون از منزل فراهم می کند که با فشردن آن افراد داخل منزل را از حضور خود با خبر سازند. منبع تغذیه این محصول ۴ عدد باتری قلمی AA می باشد که مصرف بهینه آن باعث شده تا به یکی از کم مصرف ترین محصولات ییل تبدیل گردد.

از خصوصیات ظاهری چشمی ییل می توان به صفحه نمایش ۳٫۵ اینچ، زاویه دید ۱۱۰ درجه، SD کارت ۵۱۲ مگابایت، دوربین ۰٫۳ MP  (VGA) اشاره نمود. ضخامت درب جهت نصب باید بین ۳۸ تا ۱۱۰ میلی متر باشد.

از دیگر ویژگی های این نوع چشمی نصب بسیار آسان آن بدون نیاز به فرد متخصص می باشد. چشمی یال را می توان به راحتی با سایر چشمی های مکانیکی و معمولی جا به جا نمود و نیاز به سوراخ کاری مجدد بر روی درب نمی باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چشمی دیجیتال ییل به سایت رسمی Yale در ایران مراجعه نمایید.

www.yales.ir

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *