کنترل دستگیره درب دیجیتال توسط دستورات صوتی

کنترل دستگیره درب دیجیتال توسط دستورات صوتی

دستگیره درب دیجیتال

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارائه راهکارهای هوشمند برای تامین راحتی و آسایش، نیازها و توقعات کاربران و مصرف کنندگان نسبت به وسایل الکترونیکی در حال افزایش می باشد. به عنوان مثال شرکت یال در اقدامی منحصر به فرد از فرامین صوتی به جای کلید در باز نمودن قفل خود استفاده نموده است. آخرین نسل از قفل های شرکت یال قابلیت همسان سازی با سیستم های آمازون-الکسا را داشته که به راحتی می توان توسط فرامین صوتی دستگیره درب دیجیتال را کنترل نمود. برای این کار نیاز به سیستم های مانند ZigBee، نرم افزار هوشمند یال، آمازون اکو پلاس و … می باشد.

کنترل دستگیره درب دیجیتال توسط دستورات صوتی

مزایای استفاده از فرامین صوتی برای کنترل دستگیره درب دیجیتال

این اولین باری است که افراد قادر خواهند بود بدون دخالت دست دستگیره درب دیجیتال را کنترل نمایند. مانند سایر مدل های دستگیره درب دیجیتال که برای باز نمودن درب نیاز به یک رمز عبوری می باشند، در این مدل قفل نیز با تکرار صوتی رمز عبور و ارسال آن به سیستم الکسا می توان درب را باز نمود.

در این باره جیسون ویلیامز، رئیس بخش مسکونی ASSA ABLOY U.D می گوید:

“یال متعد به ارائه خدمات به مشتریان عزیز این شرکت با ویژگی پشتیبانی از تکنولوژی خانه هوشمند می باشد که بیشتر آن ها ترجیح می دهند از فرامین صوتی جهت باز نمودن درب استفاده نمایند. با استفاده از قابلیت سیستم کنترل الکسا، دستگیره درب دیجیتال این توانایی را دارد که با استفاده از فرامین صوتی راحت تر از قبل و بدون دخالت دست که گاهی اوقات بسیار پر دردسر می باشد، درب را باز نمود.”

کنترل دستگیره درب دیجیتال توسط دستورات صوتی

علاوه بر کنترل صوتی این نوع قفل ها، تمامی مدل های دستگیره درب دیجیتال یال قابلیت اتصال به گوشی هوشمند و نرم افزار هوشمند یال را دارند تا به راحتی و از راه دور بتوان آن را کنترل نمود.

نکات امنیتی استفاده از فرامین صوتی

تمامی نکات امنیتی در این نوع قفل ها مانند سایر مدل های دستگیره درب دیجیتال یال در نظر گرفته شده است تا کاربران با خیالی آسوده از محصولات یال استفاده نمایند. البته باید توجه داشت در این نوع قفل ها نیز باید مسائل امنیتی را به دقت در نظر گرفت تا امکان لو رفتن رمز عبوری به حداقل برسد. تمامی این موارد به شما این امکان را می دهد که در حالت های خاص مانند پر بودن دست پس از برگشت از خرید، درب را بدون دخالت دست باز نمایید.

در صورت لزوم می توان از سایر روش های دسترسی مانند وارد نمودن رمز عبوری توسط صفحه کلید، شناسایی کارت و یا اثر انگشت جهت باز نمودن درب استفاده نمود. شرکت یال تمامی امکانات ممکن که یک دستگیره درب دیجیتال می تواند داشته باشد را برای مشتریان خود در نظر گرفته تا با روش های دلخواه خود با بیشترین امنیت و راحتی به قفل درب ورودی دسترسی یابد.

دستگیره درب دیجیتال یال دروازه ای به سمت آینده به روی شما عزیزان باز می نماید…

 

دسته بندی ها : دنیای قفل دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *